Rpg staaaarej epoki

Ciekaw jestem jakie macie doświadczenia z naszym ulubionym gatunkiem komputerowej rozrywki jeśli chodzi o starsze tytuły.Nie Morrowind czy pierwsze Gothicki,a nawet nie baldursy ale gry które wydają się obecnie niemal że kompletnie nie grywalne że się tak wyrażę.Czy grał ktoś tu taj w takie tytuły jak TES:Arena i Daggerfall ,trylogia Realms of Arkania?Jeśli tak podzielcie się ze swoimi uwagami i spostrzeżeniami.
Wbrew pozorom fan Metalu
Repo The genetic opera-Paris Hilton odpada twarz- Best film EVER!
Maj name is Haabringa aj em a lida of kolekting armii nown as da reephas
Also Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn
Odpowiedz
Najstarszą, jedyną grą cRPG, którą pamiętam jest Wizadry 7. Obecnie posiadam część 8 i stale do niej wracam. Oczywistą sprawą jest uboga oprawa wizualna gry, ale system walki, fabuła, swoboda, możliwości rozwoju postaci i wielkość świata, nieco odbiegającego klimatem od obecnych gier cRPG, sprawiają, że człowiek ma ochotę zawsze do niej wrócić.
Ogólnie to jestem rozczarowany faktem, że najmłodsza z serii Wizardry nie posiada własnej podkategorii. Aż tak stara nie jest, nawet młodsza od Baldursów.
Odpowiedz
Przyznam, że w tak stare gry nie grałem, ze starszych: BG I, Fallout, z minimalnie nowszych Arcanum i BGII.

Odpowiedz
Posiadam bardzo dużą kolekcję głównie starych cRPG oraz mało znanych cRPG - pomimo że niedawno skończyłem pierwszego Mass Effect, teraz gram w pierwszą Ultimę Underworld. Nie obce mi Might & Magic, Wizardry, Betrayal at Krondor, trylogia Ishar, Beholdery i inne.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Rpg staaaarej epoki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...