Rpg staaaarej epoki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Iselor,
Posiadam bardzo dużą kolekcję głównie starych cRPG oraz mało znanych cRPG - pomimo że niedawno skończyłem pierwszego Mass Effect, teraz gram w pierwszą Ultimę Underworld. Nie obce mi Might & Magic, Wizardry, Betrayal at Krondor, trylogia Ishar, Beholdery i inne.
Sosna,
Przyznam, że w tak stare gry nie grałem, ze starszych: BG I, Fallout, z minimalnie nowszych Arcanum i BGII.
Pelivan,
Najstarszą, jedyną grą cRPG, którą pamiętam jest Wizadry 7. Obecnie posiadam część 8 i stale do niej wracam. Oczywistą sprawą jest uboga oprawa wizualna gry, ale system walki, fabuła, swoboda, możliwości rozwoju postaci i wielkość świata, nieco odbiegającego klimatem od obecnych gier cRPG, sprawiają, że człowiek ma ochotę zawsze do niej wrócić.
Ogólnie to jestem rozczarowany faktem, że najmłodsza z serii Wizardry nie posiada własnej podkategorii. Aż tak stara nie jest, nawet młodsza od Baldursów.
Cryticus,
Ciekaw jestem jakie macie doświadczenia z naszym ulubionym gatunkiem komputerowej rozrywki jeśli chodzi o starsze tytuły.Nie Morrowind czy pierwsze Gothicki,a nawet nie baldursy ale gry które wydają się obecnie niemal że kompletnie nie grywalne że się tak wyrażę.Czy grał ktoś tu taj w takie tytuły jak TES:Arena i Daggerfall ,trylogia Realms of Arkania?Jeśli tak podzielcie się ze swoimi uwagami i spostrzeżeniami.
Wczytywanie...