„Dragon Age: Redemption” – filmik zza kulis


dragon age: redemption

Kiedy „Dragon Age II” jest kompletnie masakrowany przez graczy (średnia ocen 31%, jeżeli odejmiemy dowcipnisiów i policzymy rzeczowe komentarze, to wyjdzie pewnie około 60-65%), w pieleszach studia filmowego Felicii Day produkowany jest serial internetowy na podstawie bioware'owskiego uniwersum – „Dragon Age: Redemption”. Ciekaw jestem szpetnie, jak negatywne komentarze i rozczarowanie niemałej grupki graczy, wpłynie na popularność tego ambitnego projektu. Czy krnąbrni fani zastosują nieposłuszeństwo obywatelskie i sprzedadzą małego prztyczka w nos dumnemu BioWare? Może nie będzie to miało żadnego wpływu i miłośnicy Thedas z ogromnym zainteresowaniem zasiądą przed monitorem, aby delektować się tym widowiskiem?

Przekonamy się już pod koniec tegorocznego lata. Tymczasem serwis G4tv zaprasza nas na małą wycieczkę za kulisy „Dragon Age: Redemption”.

Choć materiał nie zdradza zbyt wiele na temat samej produkcji, to śmiało możemy ocenić pierwsze elementy scenografii i kostiumów, jakie zostały wykorzystane na potrzeby tego przedsięwzięcia.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Odpowiedz
O nie oni pokazują, w tym fragmenty z trailerów Dragon Age II. Na pewno nie będę oglądał tego serialu.
Odpowiedz
Obejrzę na pewno. Nie wiem co ludzie mają do DA II, ja ją wczoraj dostałem i oderwać się od niej nie mogłem. Według mnie II jest trochę słabsza od I, ale nie jest tak zła jak co niektórzy piszą.
Odpowiedz
Co do grafiki, na którą tak wszyscy narzekają - jest równie dobra jak w I, a może nawet i lepsza. Tylko szkoda, że Hawke wygląda starzej w grze niż w trailerach xP
Odpowiedz
← Nowości

„Dragon Age: Redemption” – filmik zza kulis - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...