szczury_wroclawia_szpital

Podziel się szczęściem

Lionel

Przywódca Rodu
9483 Wampir
Napisano: 20 stycznia 2011, 17:04 · #1
0
Tego tematu bardzo mi brakowało na tym forum. Może niektórym wydać się to infantylne i dość słit nastolatkowe, ale muszę to zrobić, bo mnie szczęście rozpiera.
Małe wytłumaczenie dla tych, co nie byli członkami typowo nastolatkowych forów:
W tego typu temacie dzielimy się ogólnie pojętym szczęściem ze światem, by wypuścić trochę w świat tego dobrego światełka. A więc w myśl zdania: Spotkało Cię dziś coś przyjemnego i chciałbyś o tym napisać? Zrób to!. Nieważne czy zyskałeś pokaźny spadek, znalazłeś 100zł na drodze, jesteś zakochany, ktoś na ciebie życzliwie spojrzał... podziel się tym, bo warto wśród kolejnych smutnych i mrocznych wiadomościach o wojnach, konfliktach, śmierci itd.

A więc jako autor tematu zacznę:

Zdałem Mikroekonomię! A przecież napisałem tylko 1 zadanie, nie mogę uwierzyć w swoje szczęście i mam zaj$#@&%$ humor.

[Dodano po 2 minutach]

Poza tym dowiedziałem się, że cały kierunek nie musi pisać egzaminu z matematyki! Dwie dobre wiadomości jednego dnia to za dużo nawet jak na moje ego.

Eirin

Druid
2082 Druid
Napisano: 20 stycznia 2011, 19:48 · #2
+1
Dostałam pierwszą pluszową krowę przyzwoitego rozmiaru i... po powrocie do akademika rozwiesiłam wszędzie kalendarze świnek morskich, krów i Piratów z Karaibów. Wreszcie czuję się, jak u siebie w domu, tylko żywych świnek morskich w kącie mi brakuje.

Kresselack

Arcymag
2899 Drow
Napisano: 20 stycznia 2011, 20:51 · #3
0
A ja byłem na wixie, na której 7 razy doświadczyłem miłych reakcji, gdy nieznani mi ludzie dowiadywali się, jak się nazywam.

Pandora

Adept Gildii
1791 Złodziej
Napisano: 20 stycznia 2011, 22:45 · #4
0
A ja jestem szczęśliwa, bo jutro będę spać do oporu.

lol!

Strażnik

Awatar Żywej Qi – W pełni panujesz nad qi
4516 Mnich z Dalekiego Wschodu
Napisano: 20 stycznia 2011, 22:55 · #5
0
Ja generalnie cały czas jestem umiarkowanie szczęśliwy. Ale po 4 zaliczeniach w tym tygodniu i z perspektywą jednego jedynego egzaminu w sesji mogę być bardziej szczęśliwy niż zwykle

Eirin

Druid
2082 Druid
Napisano: 20 stycznia 2011, 23:45 · #6
0
A ja obejrzałam film "Miłość na wybiegu", gdzie dziewczyna zdała na weterynarię.

Maeg

Kosmiczny Marines Chaosu
715 Kosmiczny Marines Chaosu
Napisano: 21 stycznia 2011, 01:42 · #7
0
Ja jeszcze wczoraj niedawno patrzyłem się długo i solidnie na swoją rosnącą kolekcję puszek Mountain Dew, mając przed sobą wizję przyszłości dzisiejszej już zawierającej jej uzupełnienie o kolejne egzemplarze. Jestem szczęśliwy.
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.

ŻODYN.

krew_na_scianie

Kapłanka
395 Drowka
Napisano: 21 stycznia 2011, 10:38 · #8
0
Hmm a ja wczoraj zaliczyłam bardzo przyjemny wypad do kina, z bardzo fajnymi ludźmi. Film jest rasowym średniakiem ("Polowanie na czarownice"), ale dzięki dobremu towarzystwu wszystko można znieść.

Plusy pracowania i skończenia studiów: nie mam sesji, to jest dopiero szczęście. Męczcie się teraz.

Użytkownik Lionel napisał

Zdałem Mikroekonomię! A przecież napisałem tylko 1 zadanie, nie mogę uwierzyć w swoje szczęście i mam zaj$#@&%$ humor
Pamiętam, ponad 3 lata temu też to fuksem zaliczyłam w terminie zerowym.. Eh..
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."

Ati

Specjalista Gildii
12647 Złodziej
Napisano: 21 stycznia 2011, 11:08 · #9
0
Też się podzielę, bo coraz bliżej do lutego, a w lutym będę spać w opór i imprezować po sesji. Ha! Poza tym cały czas mnie trzyma szczęście po rogatej wiadomości z wczoraj :>

Matthias Circello

Templariusz Mroku
10922 Mroczny Rycerz
Napisano: 21 stycznia 2011, 12:39 · #10
0
Podzielę się szczęściem po sesji i kiedy oddam mój rozdział teoretyczny magisterki promotorowi.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.

Pandora

Adept Gildii
1791 Złodziej
Napisano: 21 stycznia 2011, 13:12 · #11
0
Dlaczego tylko moja sesja jest taka hardkorowa? Mi nikt niczego nie odpuszcza i nie mam jednego egzaminu w sesji. Już przestałam się cieszyć ; <

lol!

indignus

Ochroniarz
76 Przybysz z Krypty
Napisano: 21 stycznia 2011, 13:29 · #12
0
A ja jestem szczęśliwy dziś, bo... Kupiłem nową paczkę papierosów, nic mnie nie boli, i bawi mnie czytanie o sesjach i zaliczaniu, jak dobrze, że rzuciłem całe te studia w cholere

Eirin

Druid
2082 Druid
Napisano: 21 stycznia 2011, 15:06 · #13
+1
W przyszłym tygodniu mam wykład na temat świnek morskich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ammon

Czarownik
4362 Czarownik
Napisano: 21 stycznia 2011, 15:30 · #14
0
Po beznadziejnym tygodniu nareszcie doczekałem się weekendu. Jestem tak szczęśliwy, że musiałem się tym podzielić, bo czego więcej może oczekiwać ktoś taki jak ja?

Shasfana

Prawa ręka
1259 Mroczny Rycerz
Napisano: 21 stycznia 2011, 17:27 · #15
0
Wkułam cały materiał z semestru paleontologii w ciągu dwóch dni i za miesiąc wyprowadzam się od geja. Wyobraźcie sobie - cały miesiąc niszczenia mu życia - i nawet nie jestem homofobką!

A we wtorek mogę mieć nawet już warunek. Ale tak poza tym i na serio - to na szczęście jestem zwolniona z egzaminu z fizyki i chemii. Łiiii!

Sabal

Uczennica
311 Drowka
Napisano: 21 stycznia 2011, 20:02 · #16
0
Czy w takim razie tylko u mnie rektor wystosował list, że wszelkie zwolnienia z egzaminów są bezprawne a co za tym idzie absolutnie zakazane...? <_<

Maeg

Kosmiczny Marines Chaosu
715 Kosmiczny Marines Chaosu
Napisano: 21 stycznia 2011, 20:37 · #17
0
Studenci. Albo smęcą, albo się szczęściem nie chcą dzielić, a bo za wcześnie. Temat psujecie.
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.

ŻODYN.

Strażnik

Awatar Żywej Qi – W pełni panujesz nad qi
4516 Mnich z Dalekiego Wschodu
Napisano: 21 stycznia 2011, 20:59 · #18
0
Egzamin z biofizyki molekularnej zdany na 5- I zaliczenie z filozofii, z metod komputerowych i inżynierii genetycznej. I prawo autorskie też zapewne zdałem. Bardzo dobry tydzień

indignus

Ochroniarz
76 Przybysz z Krypty
Napisano: 25 stycznia 2011, 23:41 · #19
0
A mi się dziś udało się zrobić dobry uczynek. Podchodzę do bankomatu, stoi jakiś dziadek... Gmera, gmera, myślę "oż kuźwa dziadu kończ już". Stoję... Poszedł wreszcie. Podchodzę a tam trzy błyszczące w słońcu stówki wyglądają z "dozownika" Chwila na ogarnięcie gdzie jest dziadek. Chwytam kasę i... gonię dziadka (już myśleliście, że zrobiłem niczym mój mHroczny idol Garrett z serii Thief co? ) Ależ był zaskoczony, pomamrotał coś o tym, że chociaż jeden uczciwy w tym kraju i pokuśtykał w stronę zachodzącego słońca. Niby nic powiecie, ale mi poprawiło humor na cały dzień Ot taki dziwny jestem sobie
Poza tym złapałem znów dobry kontakt z dawno nie widzianą kumpelą i to też powód do zadowolenia hehe

Eirin

Druid
2082 Druid
Napisano: 26 stycznia 2011, 09:32 · #20
0
A ja wczoraj na sekcji odkryłam, że skalpel i ja jesteśmy dla siebie stworzeni. I dziś w końcu mamy wykłady z parazytologii!

Podziel się szczęściem - Odpowiedź

Podaj numer strony
Wczytywanie...