przebudzenie_cienie

[KotOR I] Poziom Postaci - jak obniżyc?

Witam, mój problem jest taki: nieumyślnie na Taris podniosłem (kodem) poziom postaci do 20. Teraz jestem na Maanan, odwiedziłem już tą pustynną planetę i Dantooine (rada jedi) i nie mogę nabyć mocy Jedi. Ba, nawet nie mogę posłużyć się mieczem świetlnym ani założyć szaty Jedi.

I tu moje pytanie: czy da się jakoś zmniejszyć poziom postaci, obojętnie jak? Poprzez edycje pliku jakiegoś, albo kodem?

Wszedzie pisze, że zła wartość przy kodzie na level zmniejsza poziom. Już wpisywałem wszystko - litery, zera, po prostu wszystko. Może ktoś powiedzieć, jaka jest ta zła wartość?

Bardzo proszę o szybką odpowiedź, bowiem nie chce zaczynać gry od nowa, a umiejętności Jedi i miecz świetlny byłby by w tym etapie gry wskazane

Z góry dziekuje,
Pozdrawiam
Odpowiedz
Nie próbowałem, ale wśród kodów, które wpisujesz edytując swkotor.ini jest coś takiego:

Cytat

addlevel # - zwiększa poziom o wybraną wartość (zła wartość obniża poziom)

addexp # - zwiększenie punktów doświadczenia (zła wartość zmniejsza ilość punktów)

Może trzeba wpisać złą wartość, np. dużo za dużo?
It can’t be outmatched
Odpowiedz
Przecież pisalem, że probowalem wszystkiego. Zapelnilem calą linijkę liczbami, a poziom nadal jest jaki był...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Werewolf dnia poniedziałek, 15 listopada 2010, 15:08 napisał

Przecież pisalem, że probowalem wszystkiego. Zapelnilem calą linijkę liczbami, a poziom nadal jest jaki był...

Ale jak przy każdych kodach, które ingerują w pliki gry, wpierw robi się wersję zapasową. Spróbuj ją wgrać. Inny pomysł to edytor zapisów stanu gry do KOTOR-a => dołącz do Lolth.
It can’t be outmatched
Odpowiedz
Tam jest wszystko napisane, edytor jest bardzo przystępny. Po wczytaniu zapisu masz okno z parametrami postaci i możesz je dowolnie zmieniać.

Poza tym obsługujemy kogo? co?, a więc obsługujemy edytor.
Z kolei posługujemy się kim? czym?, czyli posługujemy się edytorem
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Poziom Postaci - jak obniżyc? - Odpowiedź

Wczytywanie...