[KotOR I] Poziom Postaci - jak obniżyc?

Witam, mój problem jest taki: nieumyślnie na Taris podniosłem (kodem) poziom postaci do 20. Teraz jestem na Maanan, odwiedziłem już tą pustynną planetę i Dantooine (rada jedi) i nie mogę nabyć mocy Jedi. Ba, nawet nie mogę posłużyć się mieczem świetlnym ani założyć szaty Jedi.

I tu moje pytanie: czy da się jakoś zmniejszyć poziom postaci, obojętnie jak? Poprzez edycje pliku jakiegoś, albo kodem?

Wszedzie pisze, że zła wartość przy kodzie na level zmniejsza poziom. Już wpisywałem wszystko - litery, zera, po prostu wszystko. Może ktoś powiedzieć, jaka jest ta zła wartość?

Bardzo proszę o szybką odpowiedź, bowiem nie chce zaczynać gry od nowa, a umiejętności Jedi i miecz świetlny byłby by w tym etapie gry wskazane

Z góry dziekuje,
Pozdrawiam
Odpowiedz
Nie próbowałem, ale wśród kodów, które wpisujesz edytując swkotor.ini jest coś takiego:

Cytat

addlevel # - zwiększa poziom o wybraną wartość (zła wartość obniża poziom)

addexp # - zwiększenie punktów doświadczenia (zła wartość zmniejsza ilość punktów)


Może trzeba wpisać złą wartość, np. dużo za dużo?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Przecież pisalem, że probowalem wszystkiego. Zapelnilem calą linijkę liczbami, a poziom nadal jest jaki był...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Werewolf dnia poniedziałek, 15 listopada 2010, 15:08 napisał

Przecież pisalem, że probowalem wszystkiego. Zapelnilem calą linijkę liczbami, a poziom nadal jest jaki był...



Ale jak przy każdych kodach, które ingerują w pliki gry, wpierw robi się wersję zapasową. Spróbuj ją wgrać. Inny pomysł to edytor zapisów stanu gry do KOTOR-a => dołącz do Lolth.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Tam jest wszystko napisane, edytor jest bardzo przystępny. Po wczytaniu zapisu masz okno z parametrami postaci i możesz je dowolnie zmieniać.

Poza tym obsługujemy kogo? co?, a więc obsługujemy edytor.
Z kolei posługujemy się kim? czym?, czyli posługujemy się edytorem
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Poziom Postaci - jak obniżyc? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...