Technolog nadchodzi z hukiem!


mythos, wieżyczka, technolog

Frogster przedstawia dziś bystrego ‘Technologa’ – drugą klasę postaci gry typu Hack`n`Slash MMO pod tytułem Mythos. Na tle innych wyróżnia się on zręcznością w obsłudze broni palnej i wszelkiego rodzaju wynalazków technicznych. Technolog ze znawstwem i sprytem pokonuje przeciwników wykorzystując pułapki, bomby i urządzenia mechaniczne.

Podobnie jak w przypadku innych klas postaci w Mythos, gracze mogą rozwijać jedno z trzech drzewek umiejętności Technologa, które obejmują różnorodne zdolności. Ci, którzy wybiorą kategorię ‘Strzelca Wyborowego’, będą doskonalić zręczność w posługiwaniu się bronią palną. Dzięki potężnym zaklęciom, które mogą być wykorzystane do wzmocnienia siły ognia nawet na dalekie odległości, będzie można bardzo efektywnie szerzyć zniszczenie w szeregach przeciwników. ‘Grenadierzy’ poczęstują szarżujące grupy potworów własnoręcznie wykonanymi granatami o niezwykle wybuchowym potencjale. Wykorzystanie pomysłowych pułapek może pomieszać szyki wrogów i zmylić ich do tego stopnia, że zaczną atakować siebie nawzajem. Trzecią możliwą specjalizacją Technologa jest ‘Mistrz Pocisków’. Przygotowuje on drony i uzbrojone wieżyczki jako mechaniczne wsparcie, które automatycznie otwiera ogień w kierunku zbliżających się przeciwników. Dodatkowo, w razie potrzeby potrafi on również leczyć.

Trzy nowe filmy, prezentujące wyrafinowane umiejętności każdej specjalizacji Technologa można zobaczyć na oficjalnej stronie gry: www.mythos-europe.com. Ponadto, można tam także znaleźć więcej informacji na temat samej gry oraz zapisać się na zamknięte testy beta, które rozpoczną się już wkrótce.

Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Właśnie miałem o tym napisać, uprzedziłeś mnie
Odpowiedz
← Nowości

Technolog nadchodzi z hukiem! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...