kami

a mnie, a mnie, a mnie kami lubisz?

I o co chodzi z "ja zawsze połykam!"?, bo... jestem facetem:P i wiesz ciekawość...
Odpowiedz
Kress: nigdy nie pobiłam faceta. Jeśli natomiast ktoś Ci kiedyś powie, że mój kuzyn dostał ode mnie rakietą tenisową, którą musiałam się zamachnąć, żeby przesłanie "przestań mnie tłuc wszystkim, co znajdziesz pod ręką" zyskało odpowiedniej mocy urzędowej i sprawiło, że chociaż na chwilę mu przejdzie, to miej również moją stronę konfliktu na uwadze (większość starć jednak wygrywał). Burzliwa młodość kuzynostwa. Było bosko, a to, że wciąż nie testujemy na sobie nawzajem różnych sposobów skrzywdzenia tego drugiego świadczy o tym, iż dawka bólu, jaką doświadczyło to drugie, satysfakcji odczuwanej przez zadającego i poczucia miłego spełnienia podszeptów tej mhrocznej sadystycznej połówki własnej psychiki były wystarczające, a nawet niemalże przepełniły czarę zadowolenia z zadanych ran.
Co do "xD". Nie odpowiem na to pytanie bez mojego advokatu ;>
A wariacje mojego nicku są niedozwolone pod groźbą tortur najstraszniejszych z użyciem łyżeczki do herbaty.

...

Advokat saborinił mi odpowiadaś na pytania se słowem "lubiszzzzzzzz".

O "zawsze połykam" nie powiem nic bez drugiego advokatu
Odpowiedz

Cytat

A wariacje mojego nicku są niedozwolone pod groźbą tortur najstraszniejszych z użyciem łyżeczki do herbaty.


Tu jest pewna nieścisłość. Mam wrażenie że niektórzy mogą na ten temat wariować ; ).

Tak tak, obserwuję uważnie ów temat.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Buka dnia sobota, 4 września 2010, 13:39 napisał

Tu jest pewna nieścisłość. Mam wrażenie że niektórzy mogą na ten temat wariować ; ).


Buka. Bo cofnę uparwnienia w tym sektorze i dodam klauzulę pewną w umowie
Odpowiedz
Pewną klauzulę w pewnej umowie o której istnieniu pewnie nic nie wiem. : )
No pewnie.
Odpowiedz
No no, pytajcie dalej. Nigdy się niczego nie dowiem jeśli nie będziecie pytać.
Odpowiedz
No i chyba nic się nie dowiesz. Wszyscy się mnie boją i wstydzą zapytać o cokolwiek.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik kami dnia sobota, 4 września 2010, 14:02 napisał




Dlaczego sądzisz, iż emotki są w stanie zastąpić słowa?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Nie sądzę, ja to udowodniłam.
Odpowiedz
Jako że nie odpowiedziałaś na zadane przeze mnie pytanie w sygnatury, to je tu zadam .

Cytat

Sygnatura kami jest ciekawa. Jak sądzisz, czy te wisielce to ofiary systemu politycznego wystawione na publiczną śmierć czy zwykli kryminaliści? Jestem ciekaw twojej interpretacji, kami.
Odpowiedz
Yyyyyyy, są to patriarchalni aktywiści zatwardziali w swojej mylnej ideologii nie idący za postępem myśli skłaniającym świat ku wszechogarniającemu dobru matriarchatu i dominacji kobiet

To ja, kami, nie strzelać xD
Odpowiedz
To już wiemy. Mamy rubryczkę "W Faerun Game" tam znajdziemy nawet id ; ).
Odpowiedz
Przepraszam nie zauważyłem. Hmmm jakieś dziwne pytanie...
Mam! Gdzie chciałabyś mieszkać?
Odpowiedz
Tam gdzie Buka.
Odpowiedz
Nie wiem czy już było, ale: Czemu każesz pisać swój nick z małej litery?
Odpowiedz
Odpowiedź ma Twoje pytanie znajduje się w poście zapoczątkowującym ten temat. Ale jakbyś miał problem z czymkolwiek/nie chciało Ci się skakać skrócę dla Ciebie: bo lubię.
Odpowiedz
← Użytkownicy

kami - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...