[IWD2] Problem w Upadłym Lesie

Proszę o pomoc w przejściu przez las w Icewind Dale 2, który znajduje się obok wędrującej wioski!
Odpowiedz
W Icewinda grałem dawno temu, ale chyba pomagała tam umiejętność tropienia...





Odpowiedz
Czy ktoś pomorze mi w kierunkach świata? Odnośnie upadłego lasu, bo nie wiem w którą drogę skręcać.
Odpowiedz
Ja jestem z pomorza!


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Mi chodziło o pomocną dłoń, aby wytłumaczyć, o co chodzi z kierunkami świata w Upadłym Lesie.
Odpowiedz
Dobra, to serio teraz, bo akurat niedawno przeszedłem ten głupi moment w grze. Trzeba zrobić po kolei wszystkie zadania, jakie ma dla nas starsza wioski. Zauważyłem, że jeśli nie zrobisz tych zadań, to niektóre przejścia są niewidoczne. Ja robiłem tak, że przed wyborem ścieżki zapisywałem. Loadowałem jak wyszedłem tam, gdzie nie chciałem. No i metodą prób i błędów w końcu znajdujemy jakieś ciekawsze miejsca i wykonujemy kolejne questy. Dość łatwo w sumie. Można na przykład też zostawiać jakiś przedmiot (np. strzałę, bełt...) w danej lokacji na ziemi, żeby wiedzieć gdzie się było itp...


Nie zaglądałem do solucji, ale chyba tam jest opisane gdzie trzeba iść... Ktoś tam nawet dał linka, więc nie wiem w czym problem...





Odpowiedz
Jak masz kogoś ze znajomością dziczy to tam dokładnie będzie ci gra opisywać, jak nie... to nie mam pojęcia. Mi się udało tylko dla tego że grałem barbarzyńcą.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Można też na mini mapie se zaznacz kropkami np "przejście do wilków I" albo "rzeczka (bez przeciwników)" ja tak robiłem i ten sposób nie umiałem się zgubić...
Odpowiedz
← Icewind Dale

Problem w Upadłym Lesie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...