[Mass Effect 2: Nadzorca] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry "Mass Effect 2: Nadzorca"!

Overlord, po polsku znany jako Nadzorca (kolejny zły sen tłumacza – podobnie jak Człowiek Iluzja), nie był tak hucznie zapowiadany jak Kasumi: Stolen Memory. Bioware podwinęło ogon z powodu szeroko zakrojonej krytyki poprzedniego dodatku oraz serii wpadek, jakie w międzyczasie ich spotkały. Doświadczenie uczy, że produkty, które przechodzą bez echa, są często znacznie lepsze od tych wydawanych z pompą. Po ukończeniu śmiało mogę powiedzieć, że coś jest w tym stwierdzeniu.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Racja...Nadzorca był za krótki ale i tak przypadł mi do gustu...a koniec był niespodziewany ! Nigdy nie zapomnę końca. A co do kwadracików tworzacych krzyczącą twarz to pomysł genialny na przeciwnika ;P Tak czy inaczej końcówka zwalała z nóg....sam nie wymyśliłbym lepszego finału dodatku.Oby takich neispodzianek było mnóstwo w ME3
Odpowiedz
Powiem krótko - zgadzam się z tobą.
Odpowiedz
Ten DLC zwalił mnie z nóg (a raczej z krzesła xD) Gdy dotrwałem do końca i zobaczyłem co się tam tak na prawdę wyprawia....na prawdę zrobiłem się smutny. Wiem, chociaż to tylko gra...to żałosne ale jednak parę pikseli potrafi wywołać u mnie emocje. W tamtym momencie gry miałem już pełny pasek Idealisty i chciałem zapełnić pasek Renegata ale po prostu nie mogłem kliknąć tej drugiej opcji...więc zrobiłem to co należało zrobić
Odpowiedz
Niedawno miałem okazję zapoznać się z tym DLC.Trochę krótki ,ale zakończenie najbardziej mnie zaskoczyło. Aż mi łezka mi sie oku zakreciła.Na serio . Postopiłem jak należałoby by postąpić czyli idealistycznie.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
No właśnie. Zawsze szedłem drogą Renegata, ale były takie miejsca w grze, że nie dało się inaczej...
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
← Artykuły

[Mass Effect 2: Nadzorca] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...