[MA2] Scena robiąca wrażenie

Nie udało mi się znależć takiego tematu więc sądzę iż to niezły pomysł na konwersację. A więc jaka scena podczas całego Mass Effect 2 zrobiła na was największe wrażenie lub ukazała coś czego byście sie nie spodziewali????

Może ja zacznę. Musze przyznać iż w Mass Effect 2 trudno znależć scenę,która chociażby nie zaskoczyła gracza,lecz sądzę iż mnie najbardziej zaskoczyły sceny gdzie Shepard znajduje porozrzucane ludzkie szczątki na statku Zbieraczy oraz moment gdy odkrywa iż Zbieracze to w rzeczywistości "odrobinę" przerobieni Proteanie. Nieżle dał mi popalic także koniec. Dobra teraz wasza kolej
Odpowiedz
Mnie rozwaliło że na końcu kiedy oddział był już na statku to tylko Joker osłaniał nas z karabinu, a po drugie że w ogóle może chodzić, koślawo bo koślawo, ale chodzi, skoro w pierwszej częsci mówił, że jak sie kulami podpiera to może sobie nogi połamać.
Odpowiedz
Przesadzał. To, co mnie w tej scenie rozwaliło to fakt, że Joker strzelał. Gdyby ktoś z łamliwością kości taką jak on próbował takiej sztuczki, zgruchotałby sobie obojczyk.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Joker dał popalić na końcu...chociaż te jego pociski tak na prawo leciały ale nieważne... dla mnie sam fakt iż przez chwilę można było nim sterować był niespodzianką Ciekawe jakie pomysły pojawią sie w ME3. Hmmm może bedzie możliwość chociaż przez chwile sterowania kimś z drużyny.Pożyjemy,zobaczymy
Odpowiedz
Największe wrażenie zrobił na mnie fakt, że Zbieracze to Proteanie , oraz ich atak na Normandię, kiedy porywają całą załogę oprócz Jokera.
Odpowiedz
Joker strzelał, bo to broń przyszłości, w której odrzut został całkowicie wyeliminowany, więc nie miał się czego obawiać

Mnie chyba najbardziej rozbawiła reakcja Legiona na pytanie dlaczego użył zbroi Sheparda do naprawy.


Pozdrawiam
Odpowiedz
Scena która zrobiła na mnie wrażenie to ta gdy pierwszy raz spotykamy Legiona. Strzał w tego zombie był zaskakujący.
Odpowiedz
Na mnie początkowo wrażenie zrobiła scena w kajucie Sheparda (pod warunkiem, że romansujemy z Tali), gdy zdjął jej maskę. A potem się naburmuszyłem, że nie pokazali jej twarzy. Jak w ME3 nadal jej nie pokażą (albo zrobią osobne, płatne DLC), to się popłaczę
Odpowiedz
Jeszcze jedna scena która zawsze robi na mnie wrażenie, to moment w którym Joker pokazuje nam nową Normandię. Pomimo tego, że wiem czego się spodziewać w tej scenie jest coś takiego, że prawie łezka mi się kręci w oku .
Odpowiedz
O, o, o. Mi za to podobał się jeszcze moment, w którym na Normandii 1 szliśmy Shepardem z prędkością żółwia przez pomieszczenie z wyrwą w stropie przez którą widać kosmos. Do tego scena, w której Normandia 1 wybucha a Shepard wylatuje het i sobie frunie w przestrzeni - muzyka dodawała klimatu

Edit: zapomniałbym jeszcze o innych dwóch: scena, w której Shepard stoi przy trumnie poległych w misji samobójczej (jeśli już ktoś poległ) i późniejsza - gdy Joker pokazuje mu datapad z wizerunkiem Zwiastuna, a Shepard robi taką minę, jakby żniwiarz był tylko kolejną na liście osobą do spuszczenia wpier*olu ;D
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Trzeci Kur dnia sobota, 4 września 2010, 14:47 napisał

O, o, o. Mi za to podobał się jeszcze moment, w którym na Normandii 1 szliśmy Shepardem z prędkością żółwia przez pomieszczenie z wyrwą w stropie przez którą widać kosmos. Do tego scena, w której Normandia 1 wybucha a Shepard wylatuje het i sobie frunie w przestrzeni - muzyka dodawała klimatu

Edit: zapomniałbym jeszcze o innych dwóch: scena, w której Shepard stoi przy trumnie poległych w misji samobójczej (jeśli już ktoś poległ) i późniejsza - gdy Joker pokazuje mu datapad z wizerunkiem Zwiastuna, a Shepard robi taką minę, jakby żniwiarz był tylko kolejną na liście osobą do spuszczenia wpier*olu ;D

Bo Shepardowi o to chodzi, że zwiastun jest na jego czarrnej liście.
Pozatym jeszcze jedna scena zrobiła na mnie wrażenie, a była to ta w której, walczymy z miażdżypaszczą. Jakie emocje.
Odpowiedz
Największe wrażenie zrobiło na mnie to, że nie pokazali jak Tali wygląda, albo jak w ogóle wyglądają Quarianie , ciekawe, czy w ogóle mają zamiar nam pokazać.
Odpowiedz
Mnie najbardziej zaskoczyła finałowa misja, przerosła całą grę o kilka poziomów, w szczególności ostatnia walka (żeby nie psuć zabawy nie będę mówił więcej).

Odpowiedz
Ja to bym chciał, żeby ME3 było 3x dłuższe niż poprzedniczki. Niestety, rozwiązanie wątku jest dość oczywiste. Mam nadzieję jednak, że mnie zaskoczą.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Dl mnie cała historia składa się do kupy bardzo, ale to bardzo skutecznie. Galaktyka ma wszystko, co potrzebne do walki ze Żniwiarzami i wszystko to spotkaliśmy w ME1 i ME2. mógłbym napisać takie proroctwo, a gdy wyjdzie ME3 zweryfikować, na ile mi się udało zgadnąć co się wydarzy.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
← Mass Effect

Scena robiąca wrażenie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...