Ulubiona klasa i rasa w RPG

Jaka jest wasza ulubiona klasa w RPG?

Wojownik (5 głosów [26.32%])
Mag (6 głosów [31.58%])
Złodziej/Łotr (6 głosów [31.58%])
Kapłan (1 głos [5.26%])
Paladyn (1 głos [5.26%])

Ulubiona rasa.

Elf (7 głosów [36.84%])
Człowiek (9 głosów [47.37%])
Krasnolud (2 głosy [10.53%])
Gnom (0 głosów [0%])
Ork (1 głos [5.26%])
Niby nikt nie lubi wojowników, a jednak dużo ludzi nimi gra. Ale przyznajmy sobie każda klasa jest potrzebna. Np: Drużyna bez ani jednego wojownika. Nagle wyskakuje na nią 10 goblinów. Łotrzyk użyje kamuflażu, ucieknie albo co innego. Mag zanim wypali swój czar zniszczenia świata gobliny by go zabiły. Kapłan nie miałby co zrobić. Łowca zrobiłby to samo co łotrzyk. To po pierwsze. Po drugie według was wojownik musi być bezmózgim wielkoludem z 50-ręczny młotem. Pozatym lubie wojowników inteligentnych i z zasadami. Taki właśnie powinien być tak zwany woj. Powinien posiadać swój własny kodeks moralny, samą moralność, zasady itp.
Nie wyobrażam sobie np przejścia Drakensanga lub Dragon Age bez wojownika.
Ostatnie co chciałem napisać to to, że elfy to naburmuszenie idioci z lasu dający ci questa, a jeśli go nie wykonasz to wszyscy inni elfowie chcą cie zabić lub zrobić z ciebie zapiekanke.
Dziękuje, że mogłem wyrazić swoje (nie)skromne zdanie.
Odpowiedz
Ze mną sprawa ma się następująco:

Ulubiona klasa - Mag - gra nimi to po prostu cud, miód i orzeszki

Ulubiona rasa - No, lubię krasnoludów, ale raczej jako towarzyszy, a nie Głównego bohatera. Mój Heros kończy zwykle jako Półelf albo Człowiek.

Oczywiście są od tej reguły wyjątki Dajmy na to mój NWNowski Elf Paladyn/Czarownik na dwa półtoraki - ale robiony głównie na rozwalanie wszystkiego i wszystkich (Pamiętam, jak zdjąłem w NWN:HoU tą postacią Władcę Balorów na hita )
Odpowiedz
← Ogólnie

Ulubiona klasa i rasa w RPG - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...