[TESIV] Alternatywny świat w cyrodill.

Wydaje mi się jakby dział TES IV Oblivion, a więc założyłem ten temat.
Co sądzicie o alternatywnym świecie w Oblivionie: Otchłani
Ja szczerze spodziewałem się czegoś więcej. Spodziewałem się że zostane przybity gwoździami do ziemi
i zjedzony już po wejściu. Chociaż drzwi do tego świat urzekły mnie swym wykonaniem to sam świat już nie za bardzo. Świat ten jest oczywiście piękny i urzekający.
a co wy sądzicie?
Odpowiedz
No mnie lekko wkurzało, że większość lokacji w otchłani to był rabany labirynt. To znaczy, jak się miało wysoką odporność na ogień i dobrą akrobatykę, to najczęściej można było sporo przeszkód ominąć, bądź to przeskakując, bądź to przepływając przez lawę, ale to rozwiązania drugorzędne.

Na dodatek, co dziwne, te lokacje były chyba najciemniejsze w całej grze. To znaczy, teoretycznie było tam mnóstwo światła, ale ja i tak chodziłem tamtędy z włączonym nocnym okiem. No koszmar. I ta straszliwa powtarzalność. Po zamknięciu 10 bramy, miałem już dość. A ich było chyba z 30! Co z tego, że zawsze znalazł się tam fajny łup...

Nie lubiłem i wciąż nie lubię otchłani. Straszna nędza moim zdaniem.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Alternatywny świat w cyrodill. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...