[Mass Effect 2] Thane Krios

Zmieńcie fragment "Od jakiegoś czasu nie morduje dla pieniędzy"!!!! On nie mordował, a zabijał. I to jak! Zawsze starał się to robić szybko i bezboleśnie, modlił się za ofiary. Sam też mówił, że zabijanie to sztuka, a on jest mistrzem. Zmieńcie to!!!
Odpowiedz
http://sjp.pwn.pl/slo...598/morderstwo

O RLY?
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Tak, ale "mordować" brzmi tak... bestialsko, jakby zabijał okrutnie lub masowo. Thane zabijał... "jak tancerz", robił to dyskretnie, nie z szałem w oczach...
Odpowiedz
Dzięki, Lio, właśnie to chciałem napisać.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Czekam tylko już na Mass Effect 3 by wypróbować jego zdolności podczas ostatniej części trylogii
Odpowiedz
Thane ma najlepszy głos w grze . Uwielbiam go słuchać :*.
Odpowiedz
Nie zawsze zabijał bezboleśnie i szybko... A zabójstwo i morderstwo to samo mimo, iż wydźwięk może się trochę różnić w obu wyrazach. Thane Krios to jedna z moich ulubionych postaci w ME2. A najlepszy głos ma Garrus Vakarian.
Odpowiedz
Do Thane'a Kriosa nigdy nic nie miałem.Fajny jest .Taki zabójca z sumieniem.Jego zdolności biotyczne mnie zaskoczyły.Nawet dubbing pl tej postaci jest dobry.A przy romansie przygrywa fajna klimatyczna muzyczka

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ja go lubiłem za "zabójcze sumienie" miał super celność, dobry na ciche misje i na misje związane z towarzyszami.
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
← Artykuły

[Mass Effect 2] Thane Krios - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...