[MA2] Kelly Chambers Problem z romansem

Mam pewien problem. Nie mogę nijak nawiązać romansu z Kelly Chambers, a próbowałem już kilku różnych opcji.... po powrocie z misji samobójczej nie dostaję żadnego maila.
Kelly to moja ulubiona postać, a cały czas nie mogę nawiązać z nią tego cholernego romansu.

Czy ktoś mógłby mi przesłać na maila nikiasz@op.pl
save'a/postać, dzięki której mógłbym zobaczyć ten romans w grze? Nie ważne jako postacią, chciałbym go po porostu chociaż raz w grze (a nie na youtube) zobaczyć. Chodzi mi oczywiście o tą opcję z wizytą Kelly w pokoju w kostiumie tancerki.
Odpowiedz
Wiesz ciężko mi coś napisać, skoro nie wiem dokładnie czego próbowałeś. Może nie zakończyłeś flirtu/romansu z innym członkiem załogi i tu leży problem?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia sobota, 27 lutego 2010, 16:13 napisał

Wiesz ciężko mi coś napisać, skoro nie wiem dokładnie czego próbowałeś. Może nie zakończyłeś flirtu/romansu z innym członkiem załogi i tu leży problem?


Próbowałem już naprawdę wielu opcji,
1)zrezygnowałem z jakichkolwiek romansów
2)rozpocząłem i zakończyłem romans (z członkiem drużyny)po misji samobójczej
3)rozpocząłem romans przed misją samobójczą, a zakończyłem go już op niej

Oczywiście przez całą grę z otwartością odnosiłem się do Kelly, pytałem ją też, czy pociągają ją obcy. I nic.
Myślę, ze to jakiś błąd, ponieważ po misji samobójczej Kelly informuje mnie, że mam nową wiadomość, lecz nic takiego w żadnej z moich skrzynek pocztowych (nawet w tej w kajucie kapitańskiej) się nie pojawia.

Dlatego proszę, o tego save'a, z folderem postaci, abym mógł go odtworzyć w swojej grze.

Byłbym bardzo wdzięczny.

nikiasz@op.pl
Odpowiedz
Spróbuj (najlepiej podczas pierwszej wizyty na Normandi 2.0) pogadać z nią wybierając opcję "Porozmawiajmy", spytaj czy jest szczęśliwa i powiedz że chciałbyś ją przytulić. Zrób sobie spacer po statku i wróć do niej i pogadaj. Teraz w rozmowach o ludziach z drużyny i zbieraczach będą nowe opcje rozmowy.
Odpowiedz
Ja mam odrobinę inny problem. Udało mi się nawet "zaprosić" ją na górę, ale nie wiem co dalej. Można tylko z nią posiedzieć,poleżeć i popatrzeć jak "tańczy".
Odpowiedz
Bo tylko to można.
Odpowiedz
Moim zdaniem, to niemożliwe jest przespanie się z Kelly, skoro Scena romantyczna jest podczas skoku przez Przekaźnik Omega 4, a przed Skokiem przez nadajnik porywają całą ekipę Zbieracze(Łącznie z Kelly)
Odpowiedz
Seks z Kelly jest niemożliwy, ale nie ze względu, który podajesz, bo Kelly może przeżyć to porwanie. Przejrzyj temat, w którym się zresztą wypowiadałeś, konkretnie pierwszą stronę i link (który swoją drogą też już podawałam w jednym poście) http://forum.gexe.pl...ecie-bez-ofiar/ Tam pisze co zrobić, żeby Kelly przeżyła, jak i cała załoga.

Odpowiedz
A ja mialem cos takiego z Kely. Ze udalo mi sie ja zaprosic na kolacje z winem, czy jakos tak potem mialem scenke ze ona wchodzi na pasrel i mowi ze sie nie wyspala po tej kolacji, czy cos takiego. Potem bylo cos o rybkach, czy przed juz nie pamietam, a i tak mi potem wszystkie rybki zdechly
Odpowiedz
Tak, ale to jest tylko kolacja, bez podtekstów, oni tylko ze sobą rozmawiają Dodatkową rzeczą jest, co wspomniano już wyżej, jedynie taniec i przytulanko na kanapie.

A co do rybek, to pewnie powiedziałeś jej, żeby ich nie karmiła, dlatego zdechły.

Odpowiedz
No byc moze wlasnie tak bylo
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Micaki dnia sobota, 3 kwietnia 2010, 18:53 napisał

Ja mam odrobinę inny problem. Udało mi się nawet "zaprosić" ją na górę, ale nie wiem co dalej. Można tylko z nią posiedzieć,poleżeć i popatrzeć jak "tańczy".


Co zrobić żeby ją na górę zaprosić? najdalej z nią to tylko o rybkach rozmawiałem...
Odpowiedz

Cytat

Co zrobić żeby ją na górę zaprosić?

-musisz mieć skończony wątek główny
-nie możesz mieć z żadnym/ną towarzyszem/towarzyszką romansu
-musisz z nią trochę poflirtować
Jak masz spełnione te warunki.Zerknij na swój osobisty komputer.Powinieneś dostać e-maila od Kelly.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Obserwator dnia czwartek, 25 sierpnia 2011, 13:31 napisał

-musisz mieć skończony wątek główny
-nie możesz mieć z żadnym/ną towarzyszem/towarzyszką romansu
-musisz z nią trochę poflirtować
Jak masz spełnione te warunki.Zerknij na swój osobisty komputer.Powinieneś dostać e-maila od Kelly.


Z żadnym towarzyszem z tej części, czy w ogóle?
Bo ja z Liarą romansowałem ...
Odpowiedz
Z żadnym towarzyszem w ME2.Poprzedni towarzysz z ME1 się nie liczy w kwestii z Kelly

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Obserwator dnia czwartek, 25 sierpnia 2011, 15:09 napisał

Z żadnym towarzyszem w ME2.Poprzedni towarzysz z ME1 się nie liczy w kwestii z Kelly


Dzięki za info.
Odpowiedz
ja ocaliłem załogę podszedłem do niej i tylko mi podziękowała
Odpowiedz
Wykonaj jakas misje ja gdzies polecialem po powrocie dostalem maila
Odpowiedz
← Mass Effect

Kelly Chambers Problem z romansem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...