Kelly Chambers Problem z romansem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_pog*,
Wykonaj jakas misje ja gdzies polecialem po powrocie dostalem maila
Gość_Wilkoni*,
ja ocaliłem załogę podszedłem do niej i tylko mi podziękowała
Neo,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Obserwator dnia czwartek, 25 sierpnia 2011, 15:09 napisał

Z żadnym towarzyszem w ME2.Poprzedni towarzysz z ME1 się nie liczy w kwestii z Kelly


Dzięki za info.
Obserwator,
Z żadnym towarzyszem w ME2.Poprzedni towarzysz z ME1 się nie liczy w kwestii z Kelly
Neo,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Obserwator dnia czwartek, 25 sierpnia 2011, 13:31 napisał

-musisz mieć skończony wątek główny
-nie możesz mieć z żadnym/ną towarzyszem/towarzyszką romansu
-musisz z nią trochę poflirtować
Jak masz spełnione te warunki.Zerknij na swój osobisty komputer.Powinieneś dostać e-maila od Kelly.


Z żadnym towarzyszem z tej części, czy w ogóle?
Bo ja z Liarą romansowałem ...
Obserwator,

Cytat

Co zrobić żeby ją na górę zaprosić?

-musisz mieć skończony wątek główny
-nie możesz mieć z żadnym/ną towarzyszem/towarzyszką romansu
-musisz z nią trochę poflirtować
Jak masz spełnione te warunki.Zerknij na swój osobisty komputer.Powinieneś dostać e-maila od Kelly.
Neo,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Micaki dnia sobota, 3 kwietnia 2010, 18:53 napisał

Ja mam odrobinę inny problem. Udało mi się nawet "zaprosić" ją na górę, ale nie wiem co dalej. Można tylko z nią posiedzieć,poleżeć i popatrzeć jak "tańczy".


Co zrobić żeby ją na górę zaprosić? najdalej z nią to tylko o rybkach rozmawiałem...
Gość_ovni*,
No byc moze wlasnie tak bylo
Lily,
Tak, ale to jest tylko kolacja, bez podtekstów, oni tylko ze sobą rozmawiają Dodatkową rzeczą jest, co wspomniano już wyżej, jedynie taniec i przytulanko na kanapie.

A co do rybek, to pewnie powiedziałeś jej, żeby ich nie karmiła, dlatego zdechły.
Gość_ovni*,
A ja mialem cos takiego z Kely. Ze udalo mi sie ja zaprosic na kolacje z winem, czy jakos tak potem mialem scenke ze ona wchodzi na pasrel i mowi ze sie nie wyspala po tej kolacji, czy cos takiego. Potem bylo cos o rybkach, czy przed juz nie pamietam, a i tak mi potem wszystkie rybki zdechly
Lily,
Seks z Kelly jest niemożliwy, ale nie ze względu, który podajesz, bo Kelly może przeżyć to porwanie. Przejrzyj temat, w którym się zresztą wypowiadałeś, konkretnie pierwszą stronę i link (który swoją drogą też już podawałam w jednym poście) http://forum.gexe.pl...ecie-bez-ofiar/ Tam pisze co zrobić, żeby Kelly przeżyła, jak i cała załoga.
Dieter Bohlen,
Moim zdaniem, to niemożliwe jest przespanie się z Kelly, skoro Scena romantyczna jest podczas skoku przez Przekaźnik Omega 4, a przed Skokiem przez nadajnik porywają całą ekipę Zbieracze(Łącznie z Kelly)
Tokar,
Bo tylko to można.
Micaki,
Ja mam odrobinę inny problem. Udało mi się nawet "zaprosić" ją na górę, ale nie wiem co dalej. Można tylko z nią posiedzieć,poleżeć i popatrzeć jak "tańczy".
Mortyr,
Spróbuj (najlepiej podczas pierwszej wizyty na Normandi 2.0) pogadać z nią wybierając opcję "Porozmawiajmy", spytaj czy jest szczęśliwa i powiedz że chciałbyś ją przytulić. Zrób sobie spacer po statku i wróć do niej i pogadaj. Teraz w rozmowach o ludziach z drużyny i zbieraczach będą nowe opcje rozmowy.
Gość_Dider*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia sobota, 27 lutego 2010, 16:13 napisał

Wiesz ciężko mi coś napisać, skoro nie wiem dokładnie czego próbowałeś. Może nie zakończyłeś flirtu/romansu z innym członkiem załogi i tu leży problem?


Próbowałem już naprawdę wielu opcji,
1)zrezygnowałem z jakichkolwiek romansów
2)rozpocząłem i zakończyłem romans (z członkiem drużyny)po misji samobójczej
3)rozpocząłem romans przed misją samobójczą, a zakończyłem go już op niej

Oczywiście przez całą grę z otwartością odnosiłem się do Kelly, pytałem ją też, czy pociągają ją obcy. I nic.
Myślę, ze to jakiś błąd, ponieważ po misji samobójczej Kelly informuje mnie, że mam nową wiadomość, lecz nic takiego w żadnej z moich skrzynek pocztowych (nawet w tej w kajucie kapitańskiej) się nie pojawia.

Dlatego proszę, o tego save'a, z folderem postaci, abym mógł go odtworzyć w swojej grze.

Byłbym bardzo wdzięczny.

nikiasz@op.pl
Tokar,
Wiesz ciężko mi coś napisać, skoro nie wiem dokładnie czego próbowałeś. Może nie zakończyłeś flirtu/romansu z innym członkiem załogi i tu leży problem?
Gość_Dider*,
Mam pewien problem. Nie mogę nijak nawiązać romansu z Kelly Chambers, a próbowałem już kilku różnych opcji.... po powrocie z misji samobójczej nie dostaję żadnego maila.
Kelly to moja ulubiona postać, a cały czas nie mogę nawiązać z nią tego cholernego romansu.

Czy ktoś mógłby mi przesłać na maila nikiasz@op.pl
save'a/postać, dzięki której mógłbym zobaczyć ten romans w grze? Nie ważne jako postacią, chciałbym go po porostu chociaż raz w grze (a nie na youtube) zobaczyć. Chodzi mi oczywiście o tą opcję z wizytą Kelly w pokoju w kostiumie tancerki.
Wczytywanie...