Mag. Sekrety nieśmiertelnego Nicholasa Flamela

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "Mag"!

Zakończenie "Alchemika", napisanego przez niezbyt znanego polskiemu czytelnikowi Michaela Scotta, nie pozostawiało wątpliwości co do tego, że w niedalekiej przyszłości ponownie przyjdzie nam spotkać się z Sophie i Joshem. Ta chwila właśnie nadeszła. Sięgając po kontynuację, także i tym razem wydaną nakładem Naszej Księgarni, otrzymamy jeszcze więcej akcji, oryginalnych bohaterów i wciągającej fabuły, czyli krótko mówiąc wszystkiego, co najlepsze w tego typu powieściach. Zrażać może dość wysoka cena, ustawiona przez wydawcę na poziomie 44,90 zł, co w przypadku młodszych czytelników może się okazać barierą nie do przeskoczenia, a przecież to właśnie do nich skierowany jest ten tytuł. Jeśli jednak przymknąć oko na ten, bądź co bądź dość istotny, aspekt, otrzymamy pozycję, która potrafi zapewnić rozrywkę na kilka wieczorów, choć całość można równie dobrze przeczytać w jeden dzień, gdyż książeczka liczy sobie zaledwie 376 stron.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Czytałem książkę i dałbym jej 8 - 9, a tutaj praktycznie bardzo mało minusów (jeśli można je zaliczyć jako minusy) i 6,5??? Kpina! I jeszcze odwieczna walka dobra ze złem to minus? W prawie każdym fantasy dobro walczy ze złem. Z tego wygląda jakby recenzentowi spodobała się książka, ale nie może przyjąć tego do świadomości
Odpowiedz
szukam 3 części, jeśli ktoś ma e-book proszę o info na nr. gg 1604141
Odpowiedz
← Artykuły

Mag. Sekrety nieśmiertelnego Nicholasa Flamela - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...