[W1] wiedźmin -problem z instalacją

witam, to mój pierwszy temat na tym forum.Szukam pomocy, ponieważ staram się zainstalować mojego "Wiedźmina", lecz wyskakuje mi błąd danych (CRC) w data:3. Czy ktoś wie jak mogę sobie poradzić z tym problemem, czy może mógłby ktoś mi przesłać ten plik.

pozdrawiam i proszę o pomoc
Odpowiedz
przyłączam sie do prośby, mam ten sam problem, dodam ze gra instalowana z oryginalnej plytki.
Odpowiedz
Niestety mam ten sam problem z grą też mam orginalną płytkę ani 1 rysy
Odpowiedz
Najpewniej źle nagrana gra. Sprawdź, czy instaluje się u kogoś innego. Jeśli nie - do reklamacji. Jeśli tak - sprawdź, czy instaluje inne gry. Jeśli tak - popróbuj do skutku ;P Jeśli nie - nowy napęd.
xui̯-ø
Odpowiedz
ja mam ten sam problem ale ty zle mowisz bo ja tez mam orginal i kiedys tez mialem blad ale muj wujek cos zrobil i sie zainstalowalo ale potem mialem komp oczyszczany i jak znow chcialem to zainstalowac to byl ten sam blad i plis o pomoc

ps. moj wujek juz nie moze mi tego zrobic bo miezska w stanach ;((
Odpowiedz
Zwykle wina to albo uszkodzona płyta, albo przybrudzony napęd. Ewentualnie skopiuj zawartość płytki na dysk do katalogu i spróbuj instalacji z dysku twardego.

Ps: Nowe zdania rozpoczynamy wielką literą. Do tego zapoznaj się z interpunkcją - ułatwia zrozumienie Twoich postów.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Wiedźmin

wiedźmin -problem z instalacją - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...