wiedźmin -problem z instalacją - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Luk' vas Poland,
Najczęściej pomaga także zrobienie obrazu płyty na dysku.
Courun Yauntyrr,
Zwykle wina to albo uszkodzona płyta, albo przybrudzony napęd. Ewentualnie skopiuj zawartość płytki na dysk do katalogu i spróbuj instalacji z dysku twardego.

Ps: Nowe zdania rozpoczynamy wielką literą. Do tego zapoznaj się z interpunkcją - ułatwia zrozumienie Twoich postów.
Gość_krzysiek*,
ja mam ten sam problem ale ty zle mowisz bo ja tez mam orginal i kiedys tez mialem blad ale muj wujek cos zrobil i sie zainstalowalo ale potem mialem komp oczyszczany i jak znow chcialem to zainstalowac to byl ten sam blad i plis o pomoc

ps. moj wujek juz nie moze mi tego zrobic bo miezska w stanach ;((
kol,
Najpewniej źle nagrana gra. Sprawdź, czy instaluje się u kogoś innego. Jeśli nie - do reklamacji. Jeśli tak - sprawdź, czy instaluje inne gry. Jeśli tak - popróbuj do skutku ;P Jeśli nie - nowy napęd.
Gość_Sebastian*,
Niestety mam ten sam problem z grą też mam orginalną płytkę ani 1 rysy
Gość_kybula*,
przyłączam sie do prośby, mam ten sam problem, dodam ze gra instalowana z oryginalnej plytki.
marchewa,
witam, to mój pierwszy temat na tym forum.Szukam pomocy, ponieważ staram się zainstalować mojego "Wiedźmina", lecz wyskakuje mi błąd danych (CRC) w data:3. Czy ktoś wie jak mogę sobie poradzić z tym problemem, czy może mógłby ktoś mi przesłać ten plik.

pozdrawiam i proszę o pomoc
Wczytywanie...