Wampiraci: Czarne serce

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "Czarne Serce"!

"Czarne serce" to podtytuł kolejnego tomu "Wampiratów", fantastycznej serii opowiadającej o losach dwójki bliźniąt, które los rozrzucił po świecie. Czarne serce to również znak, jaki wymalowany dookoła oka noszą wampiry dowodzone przez równie piękną, co niebezpieczną Loli Lockwood. I to właśnie Lola będzie tą, wokół której kręci się cała akcja czwartego tomu. Przyznam szczerze, że do książki podszedłem z mieszanymi uczuciami. Nie jestem i nigdy nie byłem zagorzałym fanem pirackich opowieści, choć "Piraci z Karaibów" gościli w napędzie mojego komputera zadziwiająco często. Mimo to udało mi się dobrnąć do ostatniej strony powieści i... nie żałuję. Justin Somper mile mnie zaskoczył tworząc historię lekką, a zarazem przesiąkniętą tajemnicą i grozą, skierowaną do młodzieży, a jednocześnie mającą do zaoferowania całkiem sporo również starszemu czytelnikowi. Co takiego ma w sobie ten tytuł, że godziny spędzone na lekturze płyną prawie niezauważalnie?... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
ale ja umiem to ale niechcialam tego
Odpowiedz
← Artykuły

Wampiraci: Czarne serce - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...