Powrót do miasteczka Silent Hill


Roger Avary oraz Samuel Hadida ze studia Davies Films pracują nad drugą częścią opartego na serii gier video filmu Silent Hill.

silent hill

Jak wynika z ostatnich informacji, wymienieni panowie pracują już nad scenariuszem. Sequel ma powstać w tym samym studiu, w którym wyprodukowano pierwszą część. Nadal nie wiadomo jednak, czy reżyserem ponownie będzie Christophe Gans. Wydaje się jednak, iż tak właśnie się stanie, jakoby od obecności Gansa swój udział uzależniał Avary.

Prace nad filmem mają rozpocząć się tuż po zakończeniu kręcenia Resident Evil 4. Silent Hill 2 pojawi się zatem jeszcze w tym roku albo na początku 2010.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Jeeee. Już się nie mogę doczekać!

Odpowiedz
Boże. SH było cienkie, a RE3 to była kompletna porażka. Nie czekam na to


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Było schizogenne Medziu, nie znasz się. Ja po RE do dzisiaj boję się, że mi zombie wyskoczy z szafy albo zastuka w okno.
Odpowiedz
Co jak co, ale patrząc przez pryzmat ekranizacji gier komputerowych, to Silent Hill i Resident Evil wybijały się ponad przeciętność.

To znaczy, że dało je się oglądać bez chęci rzucenia popcornem w ekran i wyjścia z hukiem z kina :'d
Odpowiedz
Owszem, Resident Evil numer 1 - bardzo przyjemny film, do którego lubię wracać. Natomiast część 2, nie mówiąc już o 3, to kompletne nieporozumienie.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Nowości

Powrót do miasteczka Silent Hill - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...