Carr

Czy wy coś planujecie? x]
Odpowiedz
Veri, to jakiś kącik kulinarny czy co? XD

Favarze, a co my możemy planować?
`If I had any feelings, I'd have the chills right about now.`

Odpowiedz
Tak, właśnie tak ja kroję na ćwiartki i się wżeram xD No i chcę wiedzieć, jak Ty kroisz, to takie dziwne? xD
Odpowiedz
To zależy. Na kanapki to plasterki, do sałatki to kostka/ćwiartki.. Zależy, zależy. Czasem w całości. ;p
`If I had any feelings, I'd have the chills right about now.`

Odpowiedz
Jakie kwiaty lubisz?

Oprócz tego, że uważasz się beztalencie, jeśli chodzi o rysunki/malunki/szkice/drzeworyty, czy może interesujesz się sztuką jako taką i masz swojego ulubionego artystę/dzieło/okres/nurt/styl?

Muzyka, nie jaką lubisz i słuchasz, ale jaki powinien być utwór, jeśli chodzi o jego brzmienie?

Jak smakuje fioletowy?
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz
Kwiaty, kwiaty... Róże, hiacynty, fiołki, konwalie, jaśmin.. Sporo tego jest.

Jako tako się interesuje sztuką, ale niezbyt. Nie, nie mam ulubionego artysty ani nic z tych rzeczy.

Utwór? Wpadający w ucho. Słucham naprawdę wielu gatunków i raczej nie patrzę na to, czy to metal czy rock, czy inne cholerstwo. Piosenka musi mieć to "coś", co mnie zaintryguje, zachwyci i zaciekawi jednocześnie. Coś, co mnie skusi do słuchania jej dłużej, do czytania tekstu, do, czasami także, odsłuchania innych utworów jej wykonawcy.

Smak fioletowego? o_O
`If I had any feelings, I'd have the chills right about now.`

Odpowiedz
Smak fioletowego, a co do tworzenia, to powiem tyle, że talent do niczego nie jest potrzebny. Wystarczy ćwiczyć.
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz
Karabinek AK i półtorak. Chociaż.. ja się nie za bardzo tym interesuje.

Ćwiczyć, ćwiczyć.. A bo mi się chce? Mae, przecie ja jestem leniwą osobą. I to cholernie. ;p
`If I had any feelings, I'd have the chills right about now.`

Odpowiedz
A co jest w stanie sprawić, że choć na chwilę zapominasz o swoim lenistwie? ;p
Odpowiedz
Hm.. Kilka takich rzeczy jest. Ba! W sumie jest kilka osób, dzięki którym zapominam o swoim lenistwie i dla których mogłabym zrobić naprawdę sporo. Co do rzeczy.. o lenistwie zapominam jak mi się nudzi i wtedy mogę zrobić naprawdę wiele, nie zawsze pożytecznych i dobrych rzeczy.
`If I had any feelings, I'd have the chills right about now.`

Odpowiedz
← Użytkownicy

Carr - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...