Carr - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Vaerin,
Hm.. Kilka takich rzeczy jest. Ba! W sumie jest kilka osób, dzięki którym zapominam o swoim lenistwie i dla których mogłabym zrobić naprawdę sporo. Co do rzeczy.. o lenistwie zapominam jak mi się nudzi i wtedy mogę zrobić naprawdę wiele, nie zawsze pożytecznych i dobrych rzeczy.
Shasfana,
A co jest w stanie sprawić, że choć na chwilę zapominasz o swoim lenistwie? ;p
Vaerin,
Karabinek AK i półtorak. Chociaż.. ja się nie za bardzo tym interesuje.

Ćwiczyć, ćwiczyć.. A bo mi się chce? Mae, przecie ja jestem leniwą osobą. I to cholernie. ;p
Enemir Orme,
Ulubiona broń palna i biała?
Maeg,
Smak fioletowego, a co do tworzenia, to powiem tyle, że talent do niczego nie jest potrzebny. Wystarczy ćwiczyć.
Vaerin,
Kwiaty, kwiaty... Róże, hiacynty, fiołki, konwalie, jaśmin.. Sporo tego jest.

Jako tako się interesuje sztuką, ale niezbyt. Nie, nie mam ulubionego artysty ani nic z tych rzeczy.

Utwór? Wpadający w ucho. Słucham naprawdę wielu gatunków i raczej nie patrzę na to, czy to metal czy rock, czy inne cholerstwo. Piosenka musi mieć to "coś", co mnie zaintryguje, zachwyci i zaciekawi jednocześnie. Coś, co mnie skusi do słuchania jej dłużej, do czytania tekstu, do, czasami także, odsłuchania innych utworów jej wykonawcy.

Smak fioletowego? o_O
Maeg,
Jakie kwiaty lubisz?

Oprócz tego, że uważasz się beztalencie, jeśli chodzi o rysunki/malunki/szkice/drzeworyty, czy może interesujesz się sztuką jako taką i masz swojego ulubionego artystę/dzieło/okres/nurt/styl?

Muzyka, nie jaką lubisz i słuchasz, ale jaki powinien być utwór, jeśli chodzi o jego brzmienie?

Jak smakuje fioletowy?
Vaerin,
To zależy. Na kanapki to plasterki, do sałatki to kostka/ćwiartki.. Zależy, zależy. Czasem w całości. ;p
Veriloka,
Tak, właśnie tak ja kroję na ćwiartki i się wżeram xD No i chcę wiedzieć, jak Ty kroisz, to takie dziwne? xD
Vaerin,
Veri, to jakiś kącik kulinarny czy co? XD

Favarze, a co my możemy planować?
Favar,
Czy wy coś planujecie? x]
Veriloka,
To dobrze. Na mój przyjazd naszykuj dużo pomidorów Lubisz z solą, czy bez soli? Jak je kroisz? W plasterki, na ćwiartki, czy jeszcze inaczej? xD
Vaerin,
Jasne, że tak. Moje łóżko już na Ciebie czeka. ;p
Pomidory? Ogólnie to lubię i warzywa, i owoce.. i pomidory też.
Veriloka,
Ho ho , ja mam pytanie też xD. Użyczysz mi swojego łóżka, jak kiedyś (kiedyś, o ile matka mi pozwoli ;p ) do Ciebie przyjadę?
Lubisz pomidory?
Vaerin,
Dzięki Ai, ale to raczej nie pasuje do mnie. XD

Kiedy? Albo ferie, albo przerwa świąteczna, albo dopiero w wakacje.

Sztuka.. cóż, jak na razie tylko fotografia, linka dawałam nieco wyżej. ;p
Ai Trihlis Deratchar,
Hm, śniłaś mi się dzisiaj xD Przybyłaś na moją imprezę urodzinową i zrobiłaś furorę swoim wyglądem i błyskotliwością
To ja mam pytanie z tego zakresu- Kiedy nas odwiedzisz? [mnie, Veri...no, i Rizia xD]

A, i nie wiedziałam, że lubisz sztukę. Pochwalisz się jakimś dziełem? [zróbmy zamianę co? ]
Vaerin,
Różowy jest mi obojętny. Czyli ani lubię, ani nie lubię. Chociaż jak wiedzę, ktoś ubrany jest jak różowa landrynka, to mnie może trafić. Nie można przesadzać, z niczym.

Jak na razie to planuję dostać się do liceum na profil humanistyczny. A później studia. Albo dziennikarstwo, albo fotografia. Jeszcze mnie zdecydowałam.
Courun Yauntyrr,
To ja może spytam o plany na przyszłość - masz takie, czy też raczej wyznajesz zasadę "będzie co ma być"?
deaf,
Lubisz różowy? Odpowiedź uzasadnij.
Vaerin,
Szajt, może nie będę opisywać.. Mniej więcej coś takiego, o. (Tak, wiem, idę na prościznę )

Nie mówię ogólnie o sobie "coś", jedynie mi się tak napisało. Jasne, żywe kolory? Po prostu nie lubię, wolę ciemniejesze, chociaż jasne od czasu do czasu też założę.
Wczytywanie...