Carr

Witam, cześć, helloł.

Tak, to ja, wasza Carr. W sumie.. co mi tam.. ;>
Dziecko zwane Anką, o zamiłowaniach pseudoartystycznych. Znaczy fotografia, grafika komputerowa(głównie przerabianie wszystkiego co się nawinie), pisanie opowiadanek i rwanie na strzępy kartek z kolejnymi nieudanymi rysunkami. Skąd? A mieszka to to niedaleko Wrocławia(50km od kochanej mieściny), na takim osiedlu. Blisko las, łąki, pola.. Lubi jeździć na rowerze, spacerować, książki czytać, filmy oglądać, bawić się w tego typu gry. Od kiedy gra? Dwa, trzy lata będzie. Słuchająca wszystkiego co się jej podoba, nie zaliczająca się do żadnej subkultury(w sumie takiego czegoś nie uznaje). Wygląd? Wysoka, niezbyt szczupła, oczka niebieskie, blond włoski za łopatki, okularki. Zazwyczaj ubrana w ciemne kolory, odstraszające młodsze dzieci jak i starszyznę. W skrócie wielkim: dziwne, wrażliwe coś, o zamiłowaniach pseudoartystycznych i własnym zdaniu oraz poglądach.
I nie wiem czemu, tak jakoś mi się napisało o sobie w trzeciej osobie.

Pytania czy coś?
`If I had any feelings, I'd have the chills right about now.`

Odpowiedz
Zdjęcie, numer konta i hasło, login na Naszej Klasie.

Odnośnie rysowania: pokażesz? Może jakiś deviant albo chociaż digart?
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Czy nauczycielka od polskiego nadal narzuca Ci tematy esejów?
Odpowiedz
Po co założyłam? Ze zwyczajnej nudy. A i tak, nauczycielka nadal narzuca tematy esejów, których i tak jej nie piszę. Chyba dlatego mnie nie lubi.

Odnośnie rysowania, pokazywać nie ma co. Wszystko ostatnio wylądowało w koszu. W tym jestem kompletnym beztalenciem.
Raczej coś ze zdjęć bym mogła pokazać, chociaż te też nie są najlepsze. O, tutaj coś jest.



Cytat

Zdjęcie, numer konta i hasło, login na Naszej Klasie.

Zdjęcie gdzieś się na forum pałęta, nr konta i hasło zostawię sobie, a NK nie mam.
`If I had any feelings, I'd have the chills right about now.`

Odpowiedz
Lubisz dzieci? :3

Lubisz jeść słodkie?

Odchudzasz się?

Ulubiony film? [i dlaczego]
Odpowiedz
Cóż, zależy jakie dzieci. Ogólnie ostatnio dzieci nie lubię, poza moim małym siostrzeńcem, który jest dość wyjątkowy.

Słodkie lubię, ale bez przesady. Ostatnio rzuciłam, bo właśnie.. odchudzam się. ;p

Ulubiony.. Tu będzie dość ciężko. Sporo znam filmów, które lubię, ale jakoś się nie zastanawiałam, który najbardziej. Więc ulubionego nie mam. Przynajmniej na razie.
`If I had any feelings, I'd have the chills right about now.`

Odpowiedz
Masz nadwagę czy bardziej wyimaginowaną nadwagę? :3
Odpowiedz
Eee.. Chyba to pierwsze. oO
`If I had any feelings, I'd have the chills right about now.`

Odpowiedz
Dlaczego mówisz o sobie per "coś"? I dlaczego nie lubisz ubierać się w jasne, żywe kolory?
Odpowiedz
Szajt, może nie będę opisywać.. Mniej więcej coś takiego, o. (Tak, wiem, idę na prościznę )

Nie mówię ogólnie o sobie "coś", jedynie mi się tak napisało. Jasne, żywe kolory? Po prostu nie lubię, wolę ciemniejesze, chociaż jasne od czasu do czasu też założę.
`If I had any feelings, I'd have the chills right about now.`

Odpowiedz
Lubisz różowy? Odpowiedź uzasadnij.
Odpowiedz
To ja może spytam o plany na przyszłość - masz takie, czy też raczej wyznajesz zasadę "będzie co ma być"?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Różowy jest mi obojętny. Czyli ani lubię, ani nie lubię. Chociaż jak wiedzę, ktoś ubrany jest jak różowa landrynka, to mnie może trafić. Nie można przesadzać, z niczym.

Jak na razie to planuję dostać się do liceum na profil humanistyczny. A później studia. Albo dziennikarstwo, albo fotografia. Jeszcze mnie zdecydowałam.
`If I had any feelings, I'd have the chills right about now.`

Odpowiedz
Hm, śniłaś mi się dzisiaj xD Przybyłaś na moją imprezę urodzinową i zrobiłaś furorę swoim wyglądem i błyskotliwością
To ja mam pytanie z tego zakresu- Kiedy nas odwiedzisz? [mnie, Veri...no, i Rizia xD]

A, i nie wiedziałam, że lubisz sztukę. Pochwalisz się jakimś dziełem? [zróbmy zamianę co? ]
Odpowiedz
Dzięki Ai, ale to raczej nie pasuje do mnie. XD

Kiedy? Albo ferie, albo przerwa świąteczna, albo dopiero w wakacje.

Sztuka.. cóż, jak na razie tylko fotografia, linka dawałam nieco wyżej. ;p
`If I had any feelings, I'd have the chills right about now.`

Odpowiedz
Ho ho , ja mam pytanie też xD. Użyczysz mi swojego łóżka, jak kiedyś (kiedyś, o ile matka mi pozwoli ;p ) do Ciebie przyjadę?
Lubisz pomidory?
Odpowiedz
Jasne, że tak. Moje łóżko już na Ciebie czeka. ;p
Pomidory? Ogólnie to lubię i warzywa, i owoce.. i pomidory też.
`If I had any feelings, I'd have the chills right about now.`

Odpowiedz
To dobrze. Na mój przyjazd naszykuj dużo pomidorów Lubisz z solą, czy bez soli? Jak je kroisz? W plasterki, na ćwiartki, czy jeszcze inaczej? xD
Odpowiedz
← Użytkownicy

Carr - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...