Odpowiedz
  • 1 strona

[The Elder Scrolls IV: Oblivion - Knights of the Nine] The Elder Scrolls IV: Oblivion - Knights of the Nine - solucja

Redakcja Game Exe

6035
Napisano: 19 sierpnia 2009, 15:54 · #1
0

Zapraszamy do zapoznania się z solucją gry "The Elder Scrolls IV: Oblivion - Knights of the Nine"! Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Gość_hunter*

Napisano: 19 grudnia 2009, 18:10 · #2
0
mam problem z butami krzyzowca. podchodze do tej gosciuwy zagaduje do niej i jest jeden temat:PLOTKI. niewiem co mam zrobic wykonalem po kolei zadania: Helm,kirys,rekawice,tarcza i bulawa na kodach bo juz niewiedzialem co z tymi butami. za pomoc z gory dzienkuje

Courun Yauntyrr

Arcymag
15123 Drow
Napisano: 19 grudnia 2009, 21:06 · #3
0
Zadanie ze zdobyciem butów dostaniesz od jednego z rycerzy w Krypcie pod Opactwem Dziewięciorga. Udajesz się do Avity. Możliwe, że nie rozmawiałeś na temat butów z Sir Casimirem. Możliwe, że nie rozmawiałeś z Avitą - na screenie w solucji pokazałem jak wygląda. Ta opcja dialogowa musi się pojawić w rozmowie z nią - strzelam, że ominąłeś gadkę z sir Casimirem, tj. nie wyczerpałeś wszystkich opcji dialogowych z nim.
The deeper I go into myself the more I realize that I am my own enemy

Gość_rufus septim*

Napisano: 16 lipca 2017, 21:00 · #4
0
dzięki całe życie przeleciało mi przed oczami gram w oblivion od 4 lat

[The Elder Scrolls IV: Oblivion - Knights of the Nine] The Elder Scrolls IV: Oblivion - Knights of the Nine - solucja - Odpowiedź

Podaj numer strony
Wczytywanie...