[Gothic] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry "Gothic"!

“Królestwo Myrthany zjednoczone pod berłem króla Robara II...” – od tych słów narratora rozpoczęło się wprowadzenie do Gothica. Wprowadzenie, które przez swój średni poziom graficzny mogłoby wzbudzić we mnie pewne obawy, gdyby nie to, co widziałem i wiedziałem o tej grze wcześniej, a co skłoniło mnie do gorączkowych poszukiwań nowej karty graficznej, na którą mógłbym zamienić moją niekompatybilną Rivę TNT2.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Nie mogę zgodzić się z narzekaniami na miejscówkę Xardasa - pamiętajmy iż tam "brak schodów" jest ZAMIERZONY z uwagi na fakt iż mieszkańcem jest najpotężniejszy mag kolonii i teleportacja nie stanowi dlań żadnego problemu... a nijak nie życzy on sobie gości więc i schody są dlań zbędne.

Podobnie nie zgadzam się z narzekaniem na ekwipunek - dzięki temu iz jest tak przestronny unikamy konieczności pilnowania tego by znaleźć miejsce na znalezioną dopiero co roślinkę czy inszy kieł wilka... a w końcu nie o to w cRPG by główną bolączką gracza była nie fabuła a to jak zmieścić coś do plecaka
Odpowiedz
← Artykuły

[Gothic] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...