[Mass Effect] Planety

Mam pytanko.Czy może ktoś mi powiedzieć jak zdobyć zadanie pod nazwą Wrogie Przyjęcie. Proszę o szybką odpowiedź.Dziękuje i pozdrawiam.
Odpowiedz
Wrogie Przejęcie to zadanie, które daje nam bodajże Calantha Blake, a możemy ją spotkać w Cytadeli tuż przed Emporium Delana. Jeżeli nie będzie jej podczas naszej pierwszej wizyty na Cytadeli (w co wątpię), to na pewno będzie podczas drugiej.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedź. Mógłby mi ktoś jeszcze powiedzieć jak zdobyć planetę Mavigon i Nepheron, a gdzie jest w Cytadeli Emporium Delana.
Odpowiedz
Błąd w pierwszym zdaniu. W galaktyce Droga Mleczna znajduje się od 200 do 400 miliardów(!!!) gwiazd.
Odpowiedz
brakuje kilku planet takich jak na przykład idenprain
uzupełnij bo szukałem co najmniej 20 minut
Odpowiedz
idenprain??chyba Eden Prime. [FACEPALM]
Odpowiedz
Borr jest tutaj pod inną nazwą? Czy po prostu nie ma?
Odpowiedz
Nie ma tutaj planety Borr, ponieważ znajduje się ona w systemie Asgard, który dodany zostaje razem z DLC "Bring Down the Sky"
Odpowiedz
A jak odblokować system Gorgona w Argos Rho, bo ja go nie mam.
Proszę o szybką odpowiedź.
Z góry dziękuję.
Odpowiedz
Część planet odblokowuje się w miarę robienia misji głównych. Po prostu rób zadania z głównego wątku i Argos Rho się prędzej czy później pojawi. Gorgona jest teatrem, na którym rozgrywają się misje poboczne z cyklu "Listening Post..." więc pewnie musisz zdobyć którąś z tych misji.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
No proszę a kiedyś sam sobie zrobiem taką listę bo nie mogłem znaleźć dobrej w internecie
kilka uwag:
1. układy wymagające odpowiedniej liczby pkt paragon/renegate odblokowują się oba niezależnie które pkt sięzdobędzie
2. u mnie(grałem w wersję polską i angielską) na jednej z w/w planet znajdująsie 3 zapiski matki
3. Wiem że pewnie już dawno nieaktualne ale Emporium Delana to dzielnica finansów w prezydium. Calantha Blake pojawia się tam po pojawieniu się drugi raz na Cytadeli, można się o niej dowiedzieć w siedzibieC-Secu włamując się do komputera

P.S. Idenprain mnie dobił, próbuję zebrać się z podłogi
Odpowiedz
← Artykuły

[Mass Effect] Planety - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...