[Age of Conan: Hyborian Adventures] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry "Age of Conan: Hyborian Adventures"!

Niewiele ponad rok temu gra „Age of Conan” z hukiem wbiła się na scenę gier MMO wywołując niemałe zamieszanie. Przed premierą ochrzczono ją mianem „potencjalnego pogromcy WoWa”, oczekiwania były bardzo wysokie, gracze piali z radości i szykowali się na rewolucję. Rzeczywistość okazała się jednak inna. Po premierze okazało się, że gra jest wyraźnie niedokończona. Brakowało wielu zapowiadanych elementów, błędy napotykało się na każdym kroku, klasy magiczne były niezbalansowane Mówiło się wręcz o „płatnej becie” gry. Ale, jak już powiedziałem, tak było rok temu. Funcom przez ten czas nie próżnował, naprawiał błędy, uzupełniał braki w zawartości. Nowa, uzupełniona i w pełni spolonizowana wersja gry została wydana w Polsce, opatrzona datą „2009”. Czy Funcom zdał egzamin? Tego dowiecie się czytając recenzję.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
po wpakowaniu punktów w szybsze bieganie , biegasz szybciej a nie chodzisz ( biega się tabem jak się nic w ustawieniach nie grzebało ) a magowie mają splatanie zaklęć wie jest to ciekawsze niż w innych grach mmo
Odpowiedz
Spróbowałem tej wersji darmowej. Przywitał mnie komunikat, że nie będzie dalej wspierana polska wersja językowa i mam grać po angielsku. Ok, żaden większy problem. Ograniczony wybór klas/ras też mogę zrozumieć, bo ten sam manewr był przy LOTR Online i D&D Online (paskudy zablokowali akurat drowa!). Tworzenie postaci jest fajne, ale kiepsko widać na zbliżeniu. Same modele niezłe, chociaż nie robią pewnie już takiego wrażenia jak kiedyś.

Rozpocząłem grę kobitką, kapłanką jakiegoś bóstwa (Lolth wszak nie ma) i zaczęło się od walki. Nie spodobało mi się, chociaż mam za sobą wiele godzin z "Diablo 2" i "Guild Wars". Postać czasem atakuje powietrze a mimo to trafia, do tego nie ma ataku automatycznego i wszystko sprowadzało się do użycia jednej umiejętności. A gdzie okno rozwoju postaci? Znalazłem, ale nic nie mogłem zmienić, okno ekwipunku jest nieczytelne i brzydkie.

Na koniec udało mi się zatłuc jakichś bossów, dotrzeć do miasteczka i odinstalowałem. Cóż, może kiedyś wrócę do tego tytułu.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Artykuły

[Age of Conan: Hyborian Adventures] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...