[Drakensang: The Dark Eye] Drakensang - solucja

Według mnie jest to najlepsza solucja jaką czytałem.
ThX
Odpowiedz
Ta solucja to piękna sprawa, nie raz mi pomogła
Odpowiedz
Dobra, przydatna solucja. Pomogła mi kilka razy gdy nie wiedziałem co i jak.
A przy okazji. W rozdziale VII w zadaniach z farmy. Zabicie wielkiej jaszczurki:
Po jej zabiciu można zabrać ze sobą jej głowę. Ktoś wie co z nią zrobić?
Odpowiedz
Właśnie, też nie wiem, co z nią zrobić.
Odpowiedz
Powieś sobie nad łóżkiem.
Odpowiedz
Solucja super. Tylko ciekawi mnie filmik końcowy . Jestem dopiero w VIII rozdziale (Murlosh) i nie mogę przejść "Jaskiń Gromlów".
Odpowiedz
Propozycja do Szczurzycy w podziemiach Ferdok - oddalcie się drużyną do jak najdalszego końca (w stosunku do jej jaskini) groty z ścianą z kryształu, w której zaczynacie zamknięci. Atakując ją w tym miejscu, spowodujecie, że reszta małych szczurów was nie zauważy - możecie je pokonać po klęsce ich matki. W ten sposób na 2-4 poziomie nawet słabym magiem można ją załatwić.
Odpowiedz
Spodziewałem się więcej od filmiku końcowego.
Odpowiedz
Temu żebrakowi w domu woźnicy wystarczy dać jednego talara, jakby ktoś nie wiedział
Odpowiedz
Przez cała grę w w bitwie nie łyknąłem żadnego eliksiru atrybutu (tylko magia), na koniec zebrałem ogromną kolekcję, trochę zrobiłem i jeszcze kilka kupiłem... Wszystko chomikowałem na ostatnia bitwę...
Do ostatniej bitwy ruszyłem tak naćpanymi postaciami (eliksiry: siły, budowy, zręczności, zwinności, intuicji, odwagi, a nawet charyzmy, że ubiłem hydrę w około minuty [!] i nawet nie musiałem popijać napoju uzdrawiającego, wytrzymałości, ani many !!! (a przygotowałem ich na tę okoliczność wiele ...
Szczerze mówiąc znacznie dłużej i zbierając spory oklep przebijałem się do zniszczenia portali pod górą!! Przy okazji wykryłem "bug", który można wykorzystać do ewakuacji ekip, gdy robi się za gorąco... Zostawisz postaci związane walką na postawie defensywnej, a jedną (np. magiem zaczynasz się oddalać (w moim przypadku w kierunku portalu, który chciałem zniszczyć). Po przebiegnięciu pewnego dystansu gra "teleportuje" resztę ekipy do tej oddalającej się postaci!!!!
Normalna próba ucieczki kończy się niesparowanymi ciosami w plecy i znaczna utratą zdrowia...
Odpowiedz
Jeśli ktos nie wie to mowie ten leb smoka mozna dac swojemu lokajowi a on powiesi go nad wejsciem
Odpowiedz
hahahah znalzlem skarb na tych bagnach kiedy wychodzisz z tej wioski skręć w lewo i dalej po kamieniach na wodzie pokonaj grupkę szkieletow i zombi a za pewnym krzaczkiem czeka niespodzianka- beczka a w niej skury zwierzy zlota folia i klejnoty
Odpowiedz
W 6 rozdziale, zanim się ruszy do zamku, jest w Ferdok kilka dodatkowych questów, ale w solucji nic nie ma na ten temat... Między innymi przy świątyni Hesidine jest elfi instruktor dla którego trzeba zdobyć drewno (w nagrodę,jeśli mamy 15 poziom łuczarza możemy zrobić sobie wypasiony łuk ), w porcie jeśli pracujemy dla Stoerbrandtów i zagadamy do Larana zyskamy możliwość szpiegowania Ulwiny Neisbeck, a gdy potem wracamy do domu Ardo dowiemy się czegoś o przeszłości Rhulany (radzę się zaopatrzyć w smarowidła i eliksiry...)
Odpowiedz
No fajna sola jjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeessssssssttttttttteeeeeeeeeeeeeśśśśśśśśśś PPPPPPRRRRRRRROOOOOOOO
Odpowiedz
Hej, mam pytanko: W grze pojawili się już Forgimm, Rhulana, ten rycerz- (nie pamiętam jak miał na imię) Czyli cała trójka bohaterów z okładki. Została tylko ta czarodziejka. Ktoś wie czy pojawi się ona w grze?
Odpowiedz
Sorki zamiast Rhulany jest Gwendala
Odpowiedz
Fajna solucja szkoda, że nie znalazłam wcześniej, bo nie miałam pojęcia, gdzie szukać tej paczki z rozdziału I...
O! Właśnie! Czy ktoś wie, o co chodziło żonie Goodbeeta - tego od jabłoni, która zbierała ziele i pytała o jakieś hasło? Jakie to może być hasło?
Odpowiedz
O ile się nie mylę trzeba napisać jakiś kod, który ma jest na pudełku gry lub dostaje się go, gdy zakupi się edycję kolekcjonerską. Wtedy dostaniesz od tej kobiety jakąś maskę.
http://playa.pl/dodat...he-dark-eye-pc - lista kodów. Obojętnie jaki wpiszesz, każdy powinien zadziałać i zawsze dostaniesz maskę. Kod można wpisać tylko raz.
Odpowiedz
No Gwendala, Traldar, Forggrim, I jest jakaś postać główna


oświeciłem was ???
Odpowiedz
← Artykuły

[Drakensang: The Dark Eye] Drakensang - solucja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...