[Drakensang: The Dark Eye] Drakensang - solucja

krzyslewy ten kod to 44SC2K
Odpowiedz
przepraszam dlaczego zadanie Szlachcianka Ingania jest konieczne ja nie zrobiłem i żyje (ale ona nie) i zadanie Maruderzy jest konieczne.
Odpowiedz
skąd wiesz że to wejście a nie wyjście
Odpowiedz
idę na górę Drakensang życzcie powodzenia ! :-p
Odpowiedz
gram drugi raz grałem saperem a teraz gram żołnierzem jestem już po pierwszym smoczym zadaniu
zbieram na Drakensang The River of Time będę grać nowym egzotycznym archetypem Barbarzyńcą



..... .....
. .
..
........


LOL
Odpowiedz
Solucja bardzo przydatna . Co do samej gry , zawiodłam się trochę na tej częsci jak i drugiej , oraz dodadkiem . Moja amazonka wlecze się jak żółw . Chciałabym , aby w trzeciej części < o ile będzie. > będzie można jeżdzić koniem . .
Odpowiedz
odpowie mi ktos na pytanie? czy jest w tej grze cos takiego jak deposit?
Odpowiedz
Moja solucja jest dużolepsza od tej hahaha
Odpowiedz
w domu ardo po zrobieniu questa z morderstwmi mozna pochowac wsystko w szkrzyniach>>

Jest jeszcze jeden ukryty quest w Tallon
więc tak musisz miec wszystkie pamietniki z podziemii i idziesz do alchemiczki z ogrodu
dostajesz questa jak dobrze rozmowe zrobisz aby odzyskać kokości kapłanki

one są w jaskini tam gdzie ten mago z kluczem i gdzies z boku ona bedzie miala kosci
PS: po zrobieniu tego questa jabłonka się odraodzi
Odpowiedz
Przepraszam za błędy (szybko pisałem)
Odpowiedz
Jest jeszcze coś do Moorbridge

Po postawieniu piwa w karczmie idziesz do milcjantów (póki nie ma sołtys)

gadasz i jeden mówi że siostra wigura (pijaka) ona widziała sołtys z mroczną postacią (gadamy z tą babką)
po powrocie deontki mówimy sołtysowi o tym i go zabijamy potem dostajemy od morlinde kruczydziób
no i mamy chyba 50 xp dodatkowych za to
Odpowiedz
po twoim opisie myślałem, że magora będzie trudna do pokonania, a tu nawet minuta nie minęła i magora leży
mój team :
-Krasnolud najemnik (główny hero)
-Rhulana
-Jost
-Traldar
Odpowiedz
Takie małe info: Na okładce gry są postacie z 2 części drakensang'a ("The dark eye" i "Phileasson's secret"). Te postaci to: Frogmin,Tradlar,Gwendala i tajemnicza nieznajoma z innej części gry (nicku nie pamiętam, ale ona jest w pobocznej misji). Jak pokonamy Malgorre mamy w tej grze te scenke i po tym mozna robic co sie chce w Feredok *_* (*,_,*).
Odpowiedz
Wszystko spoko, ale czy ktoś wie jak przejść zadanie Mactaleanata???
Odpowiedz
W misji dla kupca w tallon z tą kryptą to zdobyłem dzienniki zabiłem nekromante pokonałem fale nieumarłych lecz po tych nieumarłych ta nieme mi umarła a miała całe życie czy da się to jakoś naprawicz
Odpowiedz
Mam pytanie?W katakumbach w Tallon znalazłem 5 części dziennika w bocznych salach i tej z dziewczyną.Gdzie szósta?
Odpowiedz
w tej solucji NARAZIE znalazłam tylko jeden błąd a mianowicie to jest tak
Mordercy w Ferdok

W czasie rozmowy z Barlą Darksmith poproś ją, aby wyznaczyła cię na agenta zajmującego się tą sprawą. Strażniczka zgodzi się i wręczy ci pismo zezwalające na prowadzenie śledztwa. Zostaniesz też bardziej wtajemniczony.

Po tej rozmowie masz do wykonania trzy sub-questy:

Sprawę morderstwa Ardo z Boarstock
Sprawę morderstwa Ericka
Sprawę morderstwa Smoka

1.to jest sprawa zabójstwa Elko anie Erica
2.Barla ma chba na nazwisko Brokensmith coś takiego
Odpowiedz
← Artykuły

[Drakensang: The Dark Eye] Drakensang - solucja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...