[Wiedźmin] Oręż

Co to jest to losowo
Odpowiedz
Miecz Harvall można znaleźć na wyspie wiwern(chyba tak nazwa) znajdującej się na bagnach (nie jestem pewny ale chyba trzeba grać na łatwym i w 2 akcie).
Odpowiedz
"Ard'aenye" nie jest już dłużej w grze. Znaczy się jak ktoś ma bardzo starego wiedźmina (jedynkę oczywiście) to owszem jest on dostępny na "trudnym". Jednak jak ktoś ma np: platynową kolekcję tak jak ja, albo wiedźmina rozszerzonego to go tam nie ma. Było dużo sporów w internecie na ten temat ale ktoś w końcu napisał do "CD Projekt RED" z zapytaniem czy miecz wciąż jest bo niektórzy go mają a niektórzy nie mogą znaleźć. Odpisali ze później wycofali tą broń. Nie podali powodu ale może dlatego ze zwyczajnie ma za duże obrażenia.

Z drugiej strony tutaj pisze że żeby go zdobyć trzeba zachowywać bezwzględną Neutralność i wychować Alvina na Wiedźmina i oczywiście grać na "Trudnym"
http://wiedzmin.wikia...ki/Ard%27aenye
Niewiem nie przechodziłem gry w ten sposób może rzeczywiście jest.

Jednak szukałem dalej i znalazłem takie coś gdzie pisze że jest dostępny tylko w podstawowej wersji gry "1.0.0"
http://wiedzmin.wikia..._miecze_w_grze

Nie wiem czy "CD Projekt RED" specjalnie sieją zamęt na polu żeby stworzyć legendę "nieuchwytnego miecza" czy rzeczywiście napisali prawdę i go wycofali...

jak ktoś by przechodził grę tak jak jest to opisane w pierwszym linku to było by dobrze żeby napisał czy rzeczywiście tam jest czy nie.

Pozdro...
Odpowiedz
zajeło mi to ok roku ale na ostatni komentarz odpowiem : "Tak! To jest możliwe!", tylko trzeba było (w moim przypadku) mieć wymaksowane style walki stalowe, ale poza tym mam Ard'aenye!
Odpowiedz
Powiem tak ja od 2 aktu miałem miecz z meteorytowej stali 3 czerwone kawałki i harvall . W 4 akcie stworzylem runiczny miecz srebrny z 3 runami ziemi . Dopier w 5 akcie wymieniłem oreż na d yable i księżycowe ostrze .
Odpowiedz
Już w pierwszym akcie można miecz bardzo fajny miecz z czerwonej meteorytowej stali . Jeśli w prologu zostaniemy z Vesemirem zamiast isć z Triss to w nagrode otrymamy kawałek czerwonej stali . Pozostał 2 kawałki śą w 1 akcie jeden przey duchu Leo a drugi w krypcie . Miecz morze nam wykuć krasnoludzki kowal koło gospody .
Odpowiedz
← Artykuły

[Wiedźmin] Oręż - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...