[The Elder Scrolls IV: Oblivion] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry "The Elder Scrolls IV: Oblivion"!

Powiem szczerze, że nie jestem jakimś wielkim fanem serii The Elder Scrolls. Ba, w trzecią część odsłony pograłem może z dziesięć godzin, a pierwszej i drugiej nie widziałem nawet na oczy. Podszedłem do Obliviona na zasadzie: dobra, zobaczę czym się wszyscy tak podniecają. Pięć godzin później układałem sobie w głowie biznesplan, który pozwoli mi kupić części do mojego kompa, żeby The Elder Scrolls IV chodziło mi w miarę normalnie...... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Zgadzam sie z toba.Ta gra jest po jakims czasie okropnie monotonna.I nie zaciekawila mnie tak ja TES 3.
Odpowiedz
Bardzo dobra gra, choć po jakimś czasie chce się ziewać (niechybnie przyczynił się do tego niemy i bezbarwny główny bohater).

Ocena: 9/10
Odpowiedz
fakt ze gra po jakimś czasie się nudzi , ale to wynika głównie z tego ze zawsze w grze misje się muszą skończyć , ale same misje , swoboda gry , grafika , różnorodność przedmiotów i dosyć fajny system walki... mniam... aż chce się grać i grać... . Tylko szkoda że nie ma możliwości gry na multi ... wiem są przecież do tego specjalne mody ale one strasznie obciążają komputer a do tego dużo z nimi roboty ponieważ często są zbugowane lub poprstu nie chcą działać... ... ale gra i tak jak na swój wiek świetna
Odpowiedz
Fajna , jeśli robisz dużo zadań z wątku głównego , i jeśli nie chodzisz jak obłąkany po całej mapie , ale są też plusy np. grafika , system walk , zróżnicowana , broń więc dam jej 6/10
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
To jest właśnie zaleta Obliviona, otwarty świat, chodzenie "jak obłąkany" po całej mapie rzeczywiście nie ma sensu i jest tak w zasadzie każdej grze, jednak masa zadań pobocznych, dla różnych gildii jest naprawdę bardzo dobra i tworzy tak jakby osobne mini fabuły, co sprawia, że przejście całego Obliviona zajmuje bardzo dużo czasu, a poznanie jego wszystkich szczególików, jest właściwie niemożliwe.

Odpowiedz
Zaletą mojej gry jest to że nie mogę ustawić języka polskiego, dzięki temu polepszył się mój angielski. Choć nie myślę że w prawdziwym życiu nigdy nie przyda mi się nazwa topora bojowego
Odpowiedz
← Artykuły

[The Elder Scrolls IV: Oblivion] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...