[Baldur's Gate II: Cienie Amn] Konflikty w drużynie

U mnie, gdy zasugerowałem Anomenowi rozwiązanie siłowe i nie został on pasowany na rycerza konflikt między Kheldornem skończył bójką. Ilekroć bym nie wczytywał sytuacja się powtarzała.
Odpowiedz
Tutaj chyba jest mały błąd, bo z tego co wiem to Mazzy chce, aby Valygar, a nie Anomen był jej giermkiem.
Odpowiedz
ja mam jeszcze jeden konflikt keldorn vs edwin edwin zaczyna: Cofni się służebny głupcze do keldorna
i jakoś to leci ,kończy się bijatyką.
Odpowiedz
No u mnie raz Viconia tak siadła na Aeri, że biedna odłączyła się od drużyny. Ale to chyba wcześniej musiałam źle zagadać z którąś z nich najwidoczniej, bo nie zawsze ten dialog wyskakuje...
Odpowiedz
Ponadto Korgan dokucza raczej Nalii, za to że "nie ma brody ani ikry i ogólnie jest wkurzająca swoją szlachetnością, i powinna się strzec ciosu toporem w plecy", czy jakoś tak... Natomiast nie wypowiem się na temat dokuczania Aerie, bo nie grałam jeszcze drużyną z nimi objogiem.
Odpowiedz
Wersja rozszerzona dodaje konflikt Hexxat vs Mazzy... kłopotliwe bo zdaża się za każdym razem i wczytywanie nie daje zbyt wiele
Odpowiedz
← Artykuły

[Baldur's Gate II: Cienie Amn] Konflikty w drużynie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...