[Icewind Dale II] Icewind Dale II - solucja

Rozwiąż problem ze zgodnością i ustawić na WinXP lub Win7. Wtedy uruchamiamy grę jako administratorzy i nie powinno być problemu.
Ja obecnie przechodzę IWD 2 na trybie Serce Furii - przyznam, że zabawa ostra:)
Odpowiedz
Ukończyłem sprawdzać wszystkie charaktery jakie są w grze. Za 2 miesiące zaczynam wracać do tryby Serce Furii i to już będzie masakra na super ostro....
Odpowiedz
Gram sobie 5-osobową drużyną i muszę przyznać, że ogólnie gra się łatwiej, niż 6-ma osobami. Fakt, początek jest nieco trudniejszy, ale już forteca orków sprawia mniej problemów.
Odpowiedz
Pograłbym drużyną ekstremalną, dobraną kompletnie od czapy. Macie jakies propozycje?
Odpowiedz
Moja propozycja: zrób 5-osobową drużynę samych wojowników. Każdy na ustawioną wysoko inną cechą umysłową. Po to żeby np: za free identyfikować przedmioty i mieć kogoś odpornego na magię umysłu. Zrób dla każdego inny rodzaj broni. Nie rób samych z cechą mądrość bo będziesz miał problemy z otwieraniem skrzyń w dwóch ostatnich rozdziałach. Zrób każdą postać z inną cechą umysłową na wysokim poziomie. Jak będziesz miał w swojej drużynie najlepsze przedmioty w grze to większość przeciwników będziesz siekał przez 4 rozdziały i prolog.
Ogłaszam, że rozpocząłem grać w trybie Serce Furii. To niesamowite, że wojownik 15 poziom może zejść na kilka hitów od zwykłego orka. Można szybko wbijać poziomy. Prolog i początek rozdziału 1 i już mam kolejny poziom dla całej drużyny.
Nie mam czasu grać na co dzień...
Spodziewam się, że do końca roku lub za rok przejdę...
Odpowiedz
Tak też ustawię jak podpowiadasz. Muszę tylko skończyć jedynkę, a tam mam problem bo po teleporcie do Easthaven wiesniacy i Everard mnie atakują. I lipa nie mam jak skończyć. Nie wiem skąd taki błąd w grze
Odpowiedz
Ile dni zajęło wam przejście gry w trybie Serce Furii?
Odpowiedz
Zaurocz everarda może. A wieśniaków po prostu unieruchom. Everard da Ci informację o wejsciu do twierdzy. Mógłbym sprawdzić czy dziala ten sposób
Odpowiedz
Pytanie: Jakie znacie najlepsze mody do gry IWD2 pod względem przedmiotów najwyższej jakości??
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_MeteoGhost* dnia środa, 23 listopada 2022, 19:47 napisał

Pytanie: Jakie znacie najlepsze mody do gry IWD2 pod względem przedmiotów najwyższej jakości??


Daj znać jak coś ciekawego ci wpadnie w ręce
Odpowiedz
Gra ktoś jeszcze w jedynkę? Chciałbym spróbować wspólnej gry online.
Odpowiedz
Grę da się przejść 3 postaciami, Paladyn+Kapłan+Czarownik(Magiczne postacie tylko pod bufy. Palas nie do zatrzymania, zero wieloklasowości czy innych pierduł. Paladyn nastawiony na atak, po 12 poziomie niemal nieśmiertelny
Odpowiedz
Mam problem z pokonaniem Saablika Tana w lokacji Pola Rzezi w trybie Serce Furii. Jak ktoś ma pomysł to pisać śmiało. Moja drużyna to: Wojownik+Kapłan+Łowca+Łotrzyk+Czarodziej+ Czarodziej. Możliwe że zostanę zmuszony do przerobienia postaci albo zrobienia nowej drużyny. Brutalnie ciężka walka się zrobiła.
Odpowiedz
Ogólnie rzecz biorąc zobacz - https://gexe.pl/icewin...nione-marzenie

W szczegółach - dwóch czarodziei i kapłan dają nadzieję. Przyspieszenie + Ulepszona niewidzialność + nekromancja (Lament Banshee). Do tego dostępne premie dla drużyny i obniżenia odporności dla wrogów.

Z tego co pamiętam, to Przywołania nie są konieczne.
Odpowiedz
Tak panie Jezid czytałem i sobie poszukałem jak można to zrobić. Powiem, że zaklęcie Lament Bashee prawie nie działa. Ile zaklęcia wzmacniające działają bardzo dobrze. Problem jest z wykonaniem, ale znalazłem chyba odpowiedź a j. angielskim.
Odpowiedz
Wzmocnienia działają, bo nie ma rzutu obronnego u swoich. W przeciwieństwie do zaklęć ofensywnych u wrogów.

Co Anglicy (?) zalecili?
Odpowiedz
@Jezid - zaklęcia przywołania i odwracanie uwagi o przywołanych jednostek i częste manewrowanie.
Odpowiedz
Doszedłem do finału i od kilku dni męczę się jak mogę i do tej pory nic. Będę próbował dalej.
Odpowiedz
← Artykuły

[Icewind Dale II] Icewind Dale II - solucja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...