piorun_kulisty

Odpowiedz
  • 1 strona

[The Elder Scrolls IV: Oblivion] Klasy podstawowe

Redakcja Game Exe

6387
Napisano: 14 czerwca 2006, 16:38 · #1
0

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Klasy podstawowe", znajdującym się w dziale "The Elder Scrolls IV: Oblivion". Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Gość_drom*

Napisano: 7 czerwca 2011, 15:23 · #2
0
osoba pisząca ten tekst chyba nie za bardzo jest zorientowana w temacie dlaczego? np.:
- Crusader
2 umiejętności bojowe mieczy i obuch. jak wiemy z obliviona miecz jest szybszy od obucha ale ma mniejsze obrażenia i podobnie jest z zasięgiem tych broni. jesli ktoś preferuje przywalić raz a dobrze to - obuch, lubisz troche powalczyć to miecze ( krótkie długie 2h, sztylety). faktem jest ze w tej klasie nie przydatna umiejętnością jest walka wręcz lepiej wybrać block/armorer albo też coś co wspomoże sile woli lub int. jak by nie patrzeć w tej kalsie umiejętności magiczne służą bardziej do leczenia samego siebie niz do walki nimi choć i tak też można.

- healer
"No cóż… jedyne co mogę powiedzieć o tej klasie to: W Oblivionie zabijamy a nie leczymy, prawda?" ciekawe czy opuściłeś lochy ta klasa
jest to ciekawa klasa sama w sobie. bronią sa zaklecia z destrukcji, pancerzem zaklecia przemiany a leczeniem jak i bronią moze byc absorpcia zdrowia z zaklęć uzdrawiających. handel przydaje sie szybko można sie wzbogacić. speech mozna wiele wyciagnac z npc'ow nie płacąc im a nawet czasem przekonać ich do zaniechania walki.

- pilgrim
klasa dla kogos kto lubi przygody jeśli można tak to powiedziec. block, blunt, light armor pozwalaja na przetrwanie, armorer - przydatna umiejetnosc. handel pisałem juz wyzej. alchemia swietne potiony - strasznie latwo expic wystarczy mieszac co popadnie (jedzenie itd). zabezpieczenia - przydatne w lochach zamki skrzyn itd.

mogl bym więcej takich rzeczy wypisać... każda standardowa klasa ma swoje przeznaczenie choc wiadomo ze w niektorych sa umiejetnosci nie przydatne dla nie osobiście często taka umiejętnością jest walka wręcz choć i tak jest to tutaj lepsze niz w morro.
pozdrawiam

Gość_jurek*

Napisano: 14 września 2018, 09:35 · #3
0
z tłumaczeniem dla klasy nightblade "cienioostrze" to jest jakieś nie porozumienie, poprawnie powinno byc "nocne ostrze " night to noc a nie cień. xD

[The Elder Scrolls IV: Oblivion] Klasy podstawowe - Odpowiedź

 
 
Podaj numer strony
Wczytywanie...