[The Elder Scrolls IV: Oblivion] Wampiryzm

A może tak po polsku? niektórzy mają polską gre
Odpowiedz
ja zostałem wampirem i muszę przyznać jest nim do dupy grać, wszystko musisz robić w nocy i przez to jest bardzo ciężo zrobić niektóre qesty bo czasami trzeba je robić także w dzień, nie można się nigdy spóźnić i zapomnić o świcie bo wtedy jest po tobie, muszę tylko wykonać te zlecenia dla wiedźmy i będę mieć na reszcie spokój, :D, na reszcie!!
Odpowiedz
Logiczne, że słonko odpada Jesteś za to szybszy, podnosi niektóre statystyki i zmienia nieco wygląd. Są plusy i minusy
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
nooby!!! naciśnijcie tylde i wpiszcie "tgm"!!!
god mede on xD
Odpowiedz
noobem jest ten który używa kodów, wampirem da się grać ale np. ja nie umiem tak grać wiec wolę iść po lekarstwo i tyle!
Odpowiedz
EEE tam ja tam wolę grać wampirkiem. Przydaje się to jak musisz zamknąć wrota otchłani ;D i nie tylko.

A na słoneczko to mam zawsze w eq minimum 30 mikstur uzdrawiających.
wbijasz se wampirka na 4 lvl i potwory we wrotach otchłani nie sprawią ci problemu ;D.
Odpowiedz
THX za poradnik moze sie przydac
Odpowiedz
Ello mam 41 poziom w Oblivionie przeszłem prawie 150 zadan i własnie sie chce stac wampirem i zobaczyc czy fajnie sie nim gra. Czy wystarczy jak mnie ugryzie wampir i pojde do Raminusa Pollusa a bd miał zaktualizowane zadanie na temat wyleczenia z wampiryzmu czy musze sie nim stac? bo nie chce sie za przeproszeniem pieprzyc z ,,Odrzywianiem'' tylko chce to zadanie przejsc. Prosze o Odpowiedz
Odpowiedz
mam moda na gildie wampirów więc mam dobrze bo mogę kupić krew w butelkach.Możecie go ściąngnąci na chomiku.pl od nemonemo12.
Odpowiedz
e ja nie moge stać się wampirem odczekuje trz dni ide spać i nic czemu??????
Odpowiedz
Nie kapujecie ? czy wy czytać nie umiecie MOŻNA ROBIĆ QUEST W DZIEŃ jak się popiło trochę krwi..
Kiedy wypiłeś krew to stajesz się wampirem 1-ego poziomu a wtedy słonko nic ci nie robi a kiedy penetrujesz jaskinie to najlepiej przespać się 4 razy po 24 godz. z rzędu wtedy jest się wampirem 4 poziomowym i można wejść do jaskini i zrobić zadymę Ale jednak jak nie potrafisz się włamywać to jest kilka sposobów na krew :
1. biedacy - żebracy
2. dzielnica nadbrzeżna w CM
3.można dołączyć do gildii skrytobójców i otworzyć skrzynię Vincenta Valteriego (to ten wampir) i tam będą miksturki o nazwie ludzka krew będzie ich 4 czyli w sumie starczy nam na 4 dni
4.czasem można znaleźć ludzi (zwykłych nie bandytów) i ich zabić Jest to dużo łatwiejsze niż w mieście ponieważ tam nie ma straży
5.Bandyci ale to tylko w nocy ponieważ tylko w nocy śpią wiec można wieczorem wyjść z miasta znaleźć jakiś bandytów i wypić ich krew proste
6.Gildia Skrytobójców daje różne zadania bo kogoś zabić najłatwiej jest kiedy ten ktoś śpi więc można nie tylko go zabić ale także wypić jego krew ALE krew trzeba wypić przed zabiciem jak juz się napijemy to można zabić
7.(to też tylko w nocy) Wyjść z miasta pójść do stajni i wypić krew stajennych


I nie zgadzam się z tym że wszystko trzeba robić w nocy.....NONSENS wystarczy wypić krew i można chodzić nawet w dzień.
Odpowiedz
Eee... gdzie tam trudno grać wampirem nawet nie wiecie jaka frajda biegasz się po nocy doby pasują do niego wszystkie szczególnie nordycki w Brumy tam jest zimno a ty też jesteś zimny bo martwy normalnie ful wypas włamania co nie miara do sklepów przed świtem potem tylko odczekać i już co za problem a to że nie chcą z tobą gadać ze względu na tym czym jesteś to ich problem nie chcą zarobić to do gildii i tyle co za problem a zęby ułatwiło wam życie tak jak na filmach np: Czysta Krew to dajcie sobie znak zodiaku jako lorda regeneruje się i jest tak realistycznie niej jesz, nie pijesz żywic się tylko krwią czego jeszcze chcieć w sumie niczym się nie rożni dzień od nocy dla mnie widzisz w ciemnościach a to jest podstawa wampira a szczególnie współczynnik umiejętności iluzja normalnie ułatwia życie jemu jak masz to na 50 urok kupić w Bravil, niewidzialność itd. Moim zdaniem wampir jest najlepszy tylko trzeba umieć nim grać i tyle nic dodać nic ując jakieś pytania to pisać... ;-)
Odpowiedz
fajny ten wampiryzm
problem ze trzeba caly czas pic krew ale ujdzie
fajne wprowadzenie. na koncu "budzisz sie z krzykiem". ciekawe czemu z krzykiem a nie w radosci??
Odpowiedz
skoro slonce was wkurza to bardziej sie oplaca wrocic do 1 stopnia wampiryzmu a nie szukac odtrutki
Odpowiedz
Mnie się bardzo spodobal ten wampiryzm- pomimo tej nieszczęsnej krwistej diety i zabójczego słońca.
W Otchłani wampir nie musi się wogóle "wyślilać" żeby zamknąc wrota-dzięki wampiryzmowi to jest czysta...
przyjemność
Odpowiedz
ja tam baardzoo lubię grać wampirem
Odpowiedz
Umiem grać wampirem, ale nie będę się bardziej męczył i znosił obrzydliwej, bladej twarzy z deformacjami dla wyższych statystyk...
Odpowiedz
Witam mam problem z lekarstwem.Nie moge dać tej wiedźmie psianki i czosnku wszystkie inne przedmioty dałem a te dwa mam w eq ale nie moge dać.Wie ktoś co robić?
Odpowiedz
Jak zostać wilkołakiem??
Odpowiedz
← Artykuły

[The Elder Scrolls IV: Oblivion] Wampiryzm - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...