Odpowiedz
  • 1 strona

[Diablo II] Poradnik gry Druidem

Redakcja Game Exe

6419
Napisano: 16 maja 2005, 11:45 · #1
0

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Poradnik gry Druidem", znajdującym się w dziale "Diablo II". Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Gość_zazenowany koles*

Napisano: 25 lutego 2010, 14:07 · #2
0
gorszego poradnika nigdy niewidzialem -.-

Matthias Circello

Templariusz Mroku
10922 Mroczny Rycerz
Napisano: 25 lutego 2010, 14:28 · #3
0
Dlaczego?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.

Gość_Druid*

Napisano: 27 maja 2010, 22:07 · #4
0
Druidem na zywioly gra sie dosc przyjemnie Ladowalbym punkty w zbroje cyklonu,wirki,tornado i huragan - to na max oraz w medrca tego co daje zycie Reszte punktow w przynete czyli niedzwiedzia
Strategii jest pewno wiecej ale ta ktora podalem jest calkiem ok Ta co jest tu podana to jakies totalne nieporozumienie

Gość_gośc*

Napisano: 23 lipca 2010, 16:46 · #5
0
za takim inwestowaniem w umiejetnosci to poprzejsciu normalnego poziomu mozemy zakonczyc gre i wziac nową postac bo ta dluzej nie pociagniemy. prosba do autora jesli jeszcze tu casem zaglada. spróbuj przejśc gre do konca Twoja postacia, zoabczymy jak daleko uda Ci dojsc.
nie pisz poradnika do postaci po zakonczeniu pierwszego poziomu

Gość_Arkadi0*

Napisano: 6 października 2010, 19:51 · #6
0
a wg mnie najlepiej gra sie ze miana krztaltu w wilkolaka. dlaczego?? bo przy furi i mojej broni mam obr od 1300-2500. mam tez serce rosomaka bo debowy mi nie potrzebny ze wzgledu na bonus w broni 10% do zycia za kazdego zabitego, do tego winorosl. diablo i bala na koszmarze rozwalam bez uzycia ani jednej potki (wzm) to tyle i nie wiem dlaczego tak chwalicie zywioly

Crushnik

Adept Bram Niższych
450 Demonolog
Napisano: 7 października 2010, 15:53 · #7
0
Najlepszy druid to elemental droid

Gość_kris*

Napisano: 11 sierpnia 2011, 11:06 · #8
0
poradnik dość słaby, a propozycje jakie podaje kolega świadczą o tym iż jeszcze chwil parę powinien pograć, nim napisze kolejny. <a href=http://www.greenal.net

Gość_krusowski,gosc*

Napisano: 31 stycznia 2018, 23:56 · #9
0
Poradnik do niczeggo. Normalny co najwyżej można przejść... najlepiej w wilkołak brać z furią. Elementar też może być ale nie tak jak w tym poadniku.

Gość_songo49*

Napisano: 19 listopada 2018, 14:58 · #10
0
1- Nie rozdaje sie dodatkowych punktów umiejetnośći na coś czego finalnie nie uzywamy bo zostanie zastąpione inną zdolnością. chyba że zalezy nam na synergiach, ale to juz wymaga konkretnego sztywnego planu i najcześciej odpowiednich itemów by te synergie rozwinąć .A o te na singlu może być trudno.równierz jeśli zalezy nam na synergiach to taką zdolność rozwija sie na max, albo ile się da. w tym wypadku 2-3 poziom szczeliny, tornada czy wulkanu nie dadzą duzej róznicy jesli chodzi o ich synergie z armagedonem i huraganem. lepiej je zostawić na 1 levelu.

2- co do statystyk - po co ci zreczność skoro uzywasz rosomaka? celność bedzie odpowiednia , również summony i najemnik skorzystają z obecności rosomaka (w przeciwietwie do bustowania zreczności) a na bloki nie ma i tak sensu patrzeć jeśli uzywa sie 2h broni. Dla druida to zywotność jest najwazniejsza.

3-nie rób poradnika jeśli nie przeszedłeś gry/ nie masz postaci na wysokim poziomie. wtedy mozesz rozpisać konkretnie na co przeznaczyć 110 pkt umiejetności oraz wiesz jak sie walczy z wysokooziomowymi przeciwnikami- znasz słabe i mocne strony swojej postaci. kazdy da rade przejść normala. liczy się to czy postać jest grywalna na piekle. a ta nie jest gdyż nie poradzi sobe z potworami odpornymi jednocześnie na zimno i ogień . nie rozpisałeś dkładnie rozwoju bo jeszcze nie wiesz jak chcesz rozwijać. armagedon i huragan są dobre. ale potrzeba jesszcze jednego zódła obrazeń . ten poradnik go nie podaje. sam grizzly jest zródłem fizycznich obrazeń. ale on jest jeden i nie wiele zrobi jeśli cie opadnie grupa otworków z takimi odpornościami. najgorzej bedzie jak trafi sie unikalny duch z niewrazliwością na fizyczne, ogień i zimno. wtedy nic mu nie zrobisz. A nie chodzi o to by uciekać przed wrogami

Gość_Znafca*

Napisano: 13 lutego 2019, 16:19 · #11
0
"

Wspomniałem o łukach, mimo że wcale ich nie używałem. Od tego miałem najemniczkę z I aktu, która osiągnęła 31 poziom. Gdy dojdziemy na koszmar proponuje ją jednak wymienić na lepszego odpowiednika z III, lub V aktu."
Czy chodzi o zakupienie najemnika z koszmaru?Podobno ci z koszmaru i piekła są gorsi później.Dodam ze na dodatku"valhalla" miałem druida co miał ponad 30 punktów życia po zmianie i były jakieś problemy z tym.Oczywiście na tego typu dodatkach czasami są znaczące różnice.

[Diablo II] Poradnik gry Druidem - Odpowiedź

 
 
Podaj numer strony
Wczytywanie...