[Gothic II: Noc Kruka] Obozy

Do Magów Wody można dołączyć!
Odpowiedz
Widać ten pan dlatego jest gościem, bo jego wiedza na temat tej gry jest nierozwinięta. Nie można dołączyć do gildii Magów Wody, oni nas tylko uczą Magicznych Kręgów. Możemy dołączyć jedynie do Wodnego Kręgu, ich uczniów i jednocześnie wojowników w ich sprawie
Odpowiedz
Ja jestem 2 gościem. Grałem w całą trylogię Gothica. W Arcanię jeszcze nie miałem okazję grać. Może tamtemu wyżej Gothic 2 z Gothic 1 się pomylił. Ja słyszałem, że można zdobyć szatę maga wody. Że podobno trzeba Vatrasowi dać ponad 30 starych kamiennych tabliczek na raz (tylko tak słyszałem). Ja tak zrobiłem tylko cheatami je zrobiłem (bo długo by mi się zeszło szukać innych spowrotem). Dał mi chyba jakiś pierścień albo zwoje albo mikstury many.
Odpowiedz
święte słowa Carlos_95.Próbowałem wszyskiego i nie mozna dołączyć do magów wody.
Odpowiedz
Do magów wody możesz dołączyć będąc magiem ognia
- musisz porozmawiać z Saturasem (już po zabiciu kruka) ale stracisz mentora (Pyrokar) i dalszych kręgów i run uczy któryś z magów wody (już nie pamiętam który)
ale nawet jak jesteś magiem ognia to możesz uczyć sie u magów wody tworzenia run
odpowiedniki są troche słabsze ale wymagają mniej many - no cóż nie ma nic za darmo
Odpowiedz
← Artykuły

[Gothic II: Noc Kruka] Obozy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...