droga_miecza

[Neverwinter Nights] Kody

A JEZELI ZNAJDZIE SIE TAKI --Function .... not found...to co? Wpisalam to debug mode i bylo succes a dalej nie moge nic zrobic z zadnym kodem
Odpowiedz
Właściwie co do kodów to ja także mogę pomóc. Znam trochę się na tym bo korzystam. Jeżeli nie jesteś pewien jak napisać dany kod wciśnij tyldę (czyli to ~) a potem TAB. Wtedy wyświetla ci się lista kodów.
Kathleen
Odpowiedz
Ja zgadzam się z tym, żebyś wcisnął tyldę(~) i wyświetli Ci sie lista kodów którą przewijamy strzałkami
Odpowiedz
mam prblem bo gdy wpisuje dm_spawnitem taralash (łuk) to mi się nigdzie on nie pojawia mimo że pisze success
co robie źle lub gdzie mam go szukać ???
w ogóle jest gdzieś lista tych tagów ???
czekam na szybką odpowiedź Dzieki
Odpowiedz
nie moge znaleźć game options w nwn.ini
Odpowiedz
W katalogi nie szukaci w nwn.ini tylko w nwnplayer.ini tam ktoś zrobiuł błąd na mam Neverwinter Nights Diamentowa Edycja
Odpowiedz
te kody nie dzialaja ciagle mnie zabijaja i reszta tez
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik pryba222 dnia niedziela, 21 lipca 2013, 01:29 napisał

te kody nie dzialaja ciagle mnie zabijaja i reszta tezKtóry kod konkretnie nie działa? Co prawda czasy NWN mam dawno za sobą, ale takie dm_god na nieśmiertelność z raz użyłem i sprawiało się dobrze. Nie sądzę, by kolejne wydania gry zmieniały sposób działania kodów.
It can’t be outmatched
Odpowiedz
A co jeśli w głównym katalogu z grą nie ma nwn.ini to gdzie mam szukać innego folderu gdzie wpiszę kody?
Odpowiedz
Również ponawiam pytanie o brak folderu j.w.
Odpowiedz
Chyba wiem, o co chodzi z tym "kody nie działają". Kod podany na stronie - "Debug Mode=1" zawiera niepotrzebną spację, powinno być "DebugMode=1", bez odstępów. Doszłam do tego metodą prób i błędów, podobnie jak do tego, że edytujemy Nwnplayer.ini, nie Nwn.ini, bo tam nie ma Game Options.

W każdym razie tak jest w Diamentowej Edycji - nie wiem, jak jest w innych wersjach gry.
Odpowiedz
Przepraszam, jeśli niejasno się wyraziłam. W pliku Nwnplayer.ini pod Game Options piszemy "Debug Mode=1" ze spacją, a w oknie gry - "DebugMode=1" bez spacji.
Odpowiedz
Szmatan ma racje. Dzięki za info!
Odpowiedz
Kto potrzebuje kodów do nwn kiedy ma się toolset aurora i możliwość exportu postaci? Jeśli chcecie możecie sobie stworzyć pierścień +12 do wszystkich cech, +20 KP, +20 do rzutów obronnych i niewrażliwość na wszytskie 9 kręgów magii a potem po prostu exportować postać z nim do kampanii single player *shrug*
Odpowiedz
Cześć. Znalazłam plik nwnplayer. Wpisałem linijkę w Gamę Options Debug Mode=1. Ale nie mogę zapisać zmian bo wyskakuje komunikat " nie masz uprawnień do otwarcia pliku . Skontaktuj się ...." co mam zrobić?
Odpowiedz
Już dziala
Odpowiedz
Kody na androida działają i nie trzeba kombinować z przenoszeniem z PC ani modyfikować plików. Wystarczy otworzyć okno czatu i wpisać ##DebugMode 1, potem przed każdym kodem wpisać ## i wszystkie kody działają, np.:
##ModSTR ?, ##GiveXP ?, ##dm_god, itd.
Odpowiedz
← Artykuły

[Neverwinter Nights] Kody - Odpowiedź

Wczytywanie...