[Neverwinter Nights] Kody - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_uszi*,
Tip dla użytkowników NWN:EE . U mnie w pliku nwnplayer nie miałem GAME OPTIONS, więc go sobie dopisałem, pod Server Options, w kwadratowym nawiasie of kors, i pod tym dopisalem DebugMode=1. I sukces!
Potem postępowałem zgodnie z instrukcją stąd.
Gość_Lenka12lat*,
Siema, juz wiem co i jak. Trzeba te DebugMode 1 wkleic do pliku 'nwnplayer' a nie 'nwn'. Potem jak juz se wczytamy gre to klikamy tylde (~) i piszemy razem! : DebugMode=1
No a potem juz kody. A akurat pies mi wszedł na klawiature i wcisnął Tab i cos jeszcze i teraz podświetla mi na żółto NPC i bramy lol
Gość_OroOloPL*,
Kody na androida działają i nie trzeba kombinować z przenoszeniem z PC ani modyfikować plików. Wystarczy otworzyć okno czatu i wpisać ##DebugMode 1, potem przed każdym kodem wpisać ## i wszystkie kody działają, np.:
##ModSTR ?, ##GiveXP ?, ##dm_god, itd.
Gość_Karolina*,
Już dziala
Gość_Karolina*,
Cześć. Znalazłam plik nwnplayer. Wpisałem linijkę w Gamę Options Debug Mode=1. Ale nie mogę zapisać zmian bo wyskakuje komunikat " nie masz uprawnień do otwarcia pliku . Skontaktuj się ...." co mam zrobić?
Gość_tuldor88*,
Kto potrzebuje kodów do nwn kiedy ma się toolset aurora i możliwość exportu postaci? Jeśli chcecie możecie sobie stworzyć pierścień +12 do wszystkich cech, +20 KP, +20 do rzutów obronnych i niewrażliwość na wszytskie 9 kręgów magii a potem po prostu exportować postać z nim do kampanii single player *shrug*
Gość_Karaczan*,
Szmatan ma racje. Dzięki za info!
Gość_szmatan*,
Przepraszam, jeśli niejasno się wyraziłam. W pliku Nwnplayer.ini pod Game Options piszemy "Debug Mode=1" ze spacją, a w oknie gry - "DebugMode=1" bez spacji.
Gość_szmatan*,
Chyba wiem, o co chodzi z tym "kody nie działają". Kod podany na stronie - "Debug Mode=1" zawiera niepotrzebną spację, powinno być "DebugMode=1", bez odstępów. Doszłam do tego metodą prób i błędów, podobnie jak do tego, że edytujemy Nwnplayer.ini, nie Nwn.ini, bo tam nie ma Game Options.

W każdym razie tak jest w Diamentowej Edycji - nie wiem, jak jest w innych wersjach gry.
Gość_Leider*,
Również ponawiam pytanie o brak folderu j.w.
Gość_Szatii*,
A co jeśli w głównym katalogu z grą nie ma nwn.ini to gdzie mam szukać innego folderu gdzie wpiszę kody?
Courun Yauntyrr,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik pryba222 dnia niedziela, 21 lipca 2013, 01:29 napisał

te kody nie dzialaja ciagle mnie zabijaja i reszta tez



Który kod konkretnie nie działa? Co prawda czasy NWN mam dawno za sobą, ale takie dm_god na nieśmiertelność z raz użyłem i sprawiało się dobrze. Nie sądzę, by kolejne wydania gry zmieniały sposób działania kodów.
Gość_pryba222*,
te kody nie dzialaja ciagle mnie zabijaja i reszta tez
ArchLordxD,
W katalogi nie szukaci w nwn.ini tylko w nwnplayer.ini tam ktoś zrobiuł błąd na mam Neverwinter Nights Diamentowa Edycja
Gość_*,
nie moge znaleźć game options w nwn.ini
Gość_Gość*,
mam prblem bo gdy wpisuje dm_spawnitem taralash (łuk) to mi się nigdzie on nie pojawia mimo że pisze success
co robie źle lub gdzie mam go szukać ???
w ogóle jest gdzieś lista tych tagów ???
czekam na szybką odpowiedź Dzieki
Bard Card,
Ja zgadzam się z tym, żebyś wcisnął tyldę(~) i wyświetli Ci sie lista kodów którą przewijamy strzałkami
Gość_Kathleen*,
Właściwie co do kodów to ja także mogę pomóc. Znam trochę się na tym bo korzystam. Jeżeli nie jesteś pewien jak napisać dany kod wciśnij tyldę (czyli to ~) a potem TAB. Wtedy wyświetla ci się lista kodów.
Kathleen
Lionel,
Jeżeli takie coś się pojawi, to oznacza, że albo coś niepoprawnie wpisane, albo tego kodu nie ma.

Co wpisujesz? Jakiego kodu potrzebujesz?
Gość_ewcia*,
A JEZELI ZNAJDZIE SIE TAKI --Function .... not found...to co? Wpisalam to debug mode i bylo succes a dalej nie moge nic zrobic z zadnym kodem
Wczytywanie...