[Gothic] Gothic - solucja

moze mi ktos powiedziec gdzie jest ta stara kryjowka Xardasa
Odpowiedz
Wyjdź po prostu ze Starego Obozu przez którąkolwiek z bram i idź prosto dróżką, która okrąża Obóz, biegnie tuż przy lesie i prowadzi dalej. W pewnym momencie obok tej drogi będzie jezioro z zawaloną wieżą. Musisz wskoczyć do jeziora i popłynąć pod wodą dół tej zawalonej wieży. Po chwili wypłyniesz w podwodnej jaskini, która jest starą siedzibą Xardasa.
Odpowiedz
Mam pytanie. Jestem w Wolnej Kopalni wybiłem wszystkich strażników itd, pomijając fakt, że zgubiłem Gorna, to wchodzę do jednej z nisz i widzę na podeście orka który ma mi dać ulu-mulu, ale w żaden sposób nie mogę się tam dostać. Jak mam dojść do tego orka?
Odpowiedz
Z tego co pamiętam, tego orka widać z dwóch miejsc. Trzeba pójść tak, żeby mieć go w lewym górnym rogu tej 'jamy' - czy jak to można nazwać. Wtedy wystarczy się tam wspiąć. A będąc na górze widać, że można wrócić tą samą drogą albo minąć jakieś deski i wyjść 'od tyłu' - i tędy chyba właśnie wejść się nie da. Ale grałem w to ładnych kilka lat temu, dlatego mogę się mylić.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
witam kurcze mam problem w świątyni orków zabiłem wszystkich i mam 2 części zaklęcia baal Lukor stoi w środkowym tunelu tam gdzie znalazłem drugą część zaklęcia ja biegnę do pierwszego tunelu i kręce się tak jak jest to opisane wyżej i nic się nie dzieje nie mówi mi zebym użył zaklecia co kurde robić?
Odpowiedz
Witam mam problem trochę dziwny, ale... więc tak:
Pierwszy rozdział robię wszystko co kazał Diego plusy u wpływowych ludzi itd. Więc idę do Thorusa i nie ma dialagu aby wpuścił do zamku jedynie co mam to żeby zapłacić 1000 rudy, i ważny list do arcymistrza. Oczywiście przed tym sprawdzam jak moja opinia w obozie. Warunek przyjęcia: poziom 5 oraz Diego mówi że zjednałem sobię wystarczająco wiele osób i nie wiem co dalej. Czekam na odpowiedzi.
Odpowiedz
By dołączyć musisz wykonać także test zaufania W którejś tam sekwencji dialogowej Diego wysyła nas do Starej Kopalni po listę od Iana. Po oddaniu tej listy powinieneś zostać dopuszczony do zamku
Odpowiedz
Tak, test zaufania też został wykonany i nic z tego.
Odpowiedz
witam mam problem. Kiedy trzeba iść po zbroje do dawnej wieży Xardasa gdzie jest ta zbroja w której skrzyni proszę o pomoc. Byłem w tej wieży przed misją i wszystkich pozabijałem i wszystko oczywiście wiozłem lecz wtedy nie było tam żadnej zbroi więc gdzie ona jest w której części tej wieży?(najlepiej jakby ktoś opisał drogę pls)
Odpowiedz
Cześć ja mam problem ponieważ gdy mam włożyć miecz do rudy to nie mam miecza jak i skąd go wziąć. Milten stoi przy rudzie lecz ja nie mam miecza bo ma go Xardas a nie mogę go od niego wziąć gdyż nie pisze nic co by było z tym wspólnego.
Odpowiedz
Pytanie o zbroję: Podziemne pomieszczenie dzieli się na dwie sale, do których prowadzą odpowiednie korytarze. Dawno nie grałem i zapomniałem jedynie szczegółów, ale to jest pewne, że zbroja leży w kufrze w jeden z sal, nie wiem dokładnie w którym (sorry). Jeżeli chodzi o odebranie miecza od Xardasa, to jeżeli masz jakiekolwiek opcje dialogowe (poza "pohandlujmy" czy coś w tym stylu) to je wykorzystuj, bo nigdy nie wiadomo jaki możesz mieć efekt. Tą poradę stosuj nie tylko tutaj, ale w całej grze, dzięki temu możesz natrafić na ciekawe misje i wiążące się z tym doświadczenie.
Odpowiedz
Z przyjęciem do Starego Obozu, potrzebujesz:
5lvl
Względy u wpływowych ludzi
Wykonany test zaufania
Potem idziesz do Diego i mówisz mu o dokonaniach, a on wysyła cię do Thorusa. Jeżeli po tym wszystkim masz ten błąd, to nie wiem jak ci tutaj pomóc. W tym wypadku widzę tylko winę gry, a nie gracza.
Odpowiedz
Witam. Co mam zrobić żeby przyjęli mnie do obozu? Zrobiłem wszystko co trzeba tylko spartaczyłem robotę u thorusa. Kazał mi on wygonić mordraga , ale nic mu nie mówić że to thorus mnie przysłał, a ja mu to powiedziałem i go walnąłem i nie dobijałem. Później jak tam poszedłem wygoniłem go i poszedł a thorus był wściekły. Proszę o szyką odpowiedź.
Odpowiedz
Zatem albo masz za niski poziom, albo masz jeszcze inne zadania do wykonania (np. test zaufania), albo też nie wyszły Ci inne misje od Cieni.
Odpowiedz
Witam. Mam duży problem. Co mam zrobić gdy mam wziąć zwój w jaskini goblinów biorę go i idę do Talasa i pisze tylko koniec. Byłem u cor kaloma i niechce ze mną gadać tylko o jego badaniach i zawsze mi odpowiada że to nie na mój rozum (trochę przekształciłem xD). Co mam zrobić?
Odpowiedz
musisz znalezc na ziemiach orków taki wąwóz z 3 golemami najlepiej przejdz tam gdzie za kolesiem ze starego obozu sa orkowe psy bardziej niestety nie moge wytłumaczyc bo nie za bardzo wiem jak mysle ze pomoglem . pozdrawiam p.s. jak ktoś bd miał problem w gpthicu oczywiscie z fabula a nie z bledami to piszcie tu bo ja czesto wchodze . Ta gra jest wspaniała przeszedłem ja przynajmniej 4 razy
Odpowiedz
Ja mam dziwny problem. (Rozdział V ) zjechałem już windą wszystko na dole zrobiłem pokazał mi sie filmik i idę do góry mój problem jest taki. Jak mam się dostać na drugą stronę !! Tam gdzie są strażnicy i demony !!
Odpowiedz
Musisz wrocic tak jak przyszedles i w tej wielkiej jaskini po lewej masz droge prosto do tej wielkiej swiatyni ;p nie staraj sie skakac po kolumnach bo to nic nie da;p
Odpowiedz
mam kłopot u mnie to jakos nie dziala zrobilem podobnie pokonalem ich na arenie zabilem mordraga itd. a u Diego caly czas pisze przyjęcie do starego obozu poziom5. CZy moge prosic o pomoc bo nie wiem co mam zrobic?
Odpowiedz
← Artykuły

[Gothic] Gothic - solucja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...