[GII] Tajemne Wejscia

Wiecie o jakichs ukrytych przejsciach i komnatach w gothiku to piszcie
Odpowiedz
watpie by takue cos bylo , w Khorinis raczej nie - a co powie Mistrz Saturas (chyba najwiekszy znawca gothic)??
Odpowiedz
Jedyne tajne przejście to jest gdy idziemy po zbroje Palladyna ,a tak tp raczej ja się nie spotkałem...
Być albo nie być....nie być jak nie ma piwa
Odpowiedz
ja tam też bym się za znawce uważał , bo gothica mam od dawna , w czterek oryginalnych edycjach premierowej , platynowej , extra grze i klasyce Przechodziłem go minimum 8 razy , zawsze do końca i wybrałem wszystkie możliwości , a tak mi się podobał i chciałem aby trwał jak najdłużej dlatego zawsze chodziłem a nie biegałem i znam każdy kawałeczek Ale napisałem łoł heheh:)
Nie serio jeśli chodzi o Gothica to tu mogę powiedzieć że znam sie najlepiej a co do innych gier to jeszcze NWN , Vice City oraz Final Fantasy , do reszty się nie pcham więc nie twierdze że jestem mistrz
To tak o bo tematu o tym nie ma , a jeśli chodzi o tajemne przejścia to odpada , no pozatym ze zbroją jak powiedział gandi , oprócz tego są bardzo trudne do znalezienia lub zamaskowane jaskinie i z nich różne drogi w różne miejsca lub w różnych budynkach itp, to chyba na tyle.
Albo też ta kaplica na cmentarzu obok farmy Onara , na poczatku się nie zoriętowałem że tam coś ciekawego jest.
Odpowiedz

Użytkownik Mroczny Paladyn dnia 20.10.04 (18:30) napisał

Tak z ikawosci ile kosztuje teraz originalny gothic 2 w najtanszej edycji????

[post="7293"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]Hehe, w CD 99,99 zł. :],no chyba, że w Allegro czy na giełdzie to tam od 50 zł.
Być albo nie być....nie być jak nie ma piwa
Odpowiedz
Jeśli chodzi oukryte groty i przejścia to w G1 znalazłym dwie taki rzeczy :
-pierwsza to jaskinia pod mostem który jest po drodze do NO z Starej kopalni.
-druga to podwadno jaskinia na samym początku jak schodzisz do koloni to po prawej są dwaj myśliwi z NO a na lewo widać skałe zanurzoną w rzece po wejściu do wody zanurkuj i poszukaj wejścia od razu mówie że są dwa do jednego można się dostać z prądem rzeki do drugiego pod prąd.

To jest temat o G2 a nie G1 więc jeśli nie wiesz nic o tajnych przejściach w 2 nie spamuj...-Vampire Lord
Odpowiedz
to chyba nie sa do konca ukryte:PP co innego jaskinia z lupami zlodzieji-jest na malutkij wysepce(trzeba przeplynac z portu khorinis)zaslonieta jakims bluszczem-a gdy sie wejdzie to mozna sie jeszcze na pulapki natknac...-w sumie jesli masz spory lvl to nagroda niewarta zachodu....duzo wiecej w kanalach mozna znalesc.....
Odpowiedz
W jednym miejscu przy palisadzie orków można się przemknąć na drugą strone... (dokładnie nie pamiątam gdzie) jak się tam dostniesz to zobaczysz tam tabliczke od twórców gry: (dokładnie nie zacytuje bo nie pamiętam)
Poszukiwaczu przygód właśnie dostałeś sie za wielką i tajemniczą palisade orków. Jak juz zapewne zauważyłeś nie ma tu nic ciekawego, można powiedzieć że dotarłeś do końca gry. Szukaj dalej ciekawych miejsc takich jak to bo jest ich jeszcze kilka. Z poszanowaniem twórcy gry (uśmieszek też był)
Odpowiedz
Fajny skrót jest jak się idzie do Bengara! Jest taka mała chatka i kolo niej stoi Buster z najemnikiem. Koło chatki jest skała, podchodzimy pod nią i idziemy w lewo, aż będzie się dało wyjść. Potem górką w prawo i w bok aż dojdziemy do końca, wtedy w lewo i wyskakujemy. tak znajdziemy się za szopą Bengara.
Odpowiedz
A jednak to ja jestem największym znawcą gothic xD. W górnym mieście w Khorinis w budynku gdzie śpią paladyni można odsunąć szafę przełącznikiem. W sklepie jakiegoś alchemika na S za ladą przełącznik odsuwa kawałek ściany a za nim skrzynia. To samo w domu sędziego po naciśnięciu na tarczę. A jeśli chodzi o przejścia dosłownie to w GD mamy na rzeczce(jeszcze przed zamkiem, o której pisał już ktoś wcześniej). Wszyscy chcę szukać tam skarbów a nikt nie zauważa że przepływając tamtędy omijamy smocze zębacze i łatwiej wbiec do zamku. A tak ps. to można sobie skrócić drogę z górnego do dolnego miasta skacząc na dach świątyni adanosa xD.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Ale moim zdaniem żeby na początku nie mieć stresu i łatwo dojść do Starego Obozu (a raczej tylko zamku) wystarczy chyba wydać ok. 50 monet na kupno przemiany w wilka i łatwiutko dojść do balisty orków i sie odmienić! Wiem ze to może nie jest skrót, ale skraca czas drogi.

P.S. Ja kupiłem wiele przemian na inne drogi
Odpowiedz
Łowc@ naprawde jesteś znawcą ale zapomniałeś że w domu Valentina jest przełącznik,przy kamiennym smoku tajny pokój z demonem,i wieża z Joe tylko musisz mieć klucz.Zaraz pogram i poszukam więcej tajnych przejść.
Odpowiedz
Czy ktoś wie jak otworzyć te kraty w jaskini za ołtarzem w którym naprawiane jest oko innosa?
Odpowiedz
A z której strony patrzysz? Bo na mapie to ta krata jest pod.
Jeśli chodzi o tąw lesie to łuj kretoszczura ci potrzebny, a jesli o taką w jaskini z pełzaczami(a jest tam krata bo niepamiętam:P) to nie da się jej podnieść
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Chodzi mi o ta w lesie przed którą jest pełno kości i jaszczury. A do otworzenia służy dziwne koło? A gdzie zajdę łój kretoszczura?Poza okrętem paladynów.
Odpowiedz
Na farmie Akila jest 2 braci. Gadaj z nimi aż zaczną się tłuc. Uważaj żeby Akil ich nie zobaczył jak sie tłuką bo ich pozabija(dosłownie). Ten co wygra odda ci łuj(chyba że grasz magiem ale wtedy to okręt paladynów). Dodatkowo w NK można od piratów chyba dostać. Tak tym kołem się otwiera.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Dzięki spróbuje z tymi braćmi ale jak zrobić żeby się nie pozabijali?
Odpowiedz
Jak grasz w NK to od Martina kup łuj. A jeśli chodzi żeby się nie pozabijali to jak Akil będzie biegł czy jego żona to ich pobij.
Odpowiedz

Użytkownik Assantini dnia Jan 19 2007, 12:10 PM napisał

Dzięki spróbuje z tymi braćmi ale jak zrobić żeby się nie pozabijali?

[post="53015"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]Jeśli ktoś ich przyuważy i zacznie biec to potraktuj go mieczem:P Nie będzie zadowolony, ale przynajmniej nie zabije ci gościa.

Lub poprostu pobij obu najpierw. Tak żeby pierwszy zadajacy cios wygrał. To będzie koniec szybki
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
← Gothic

Tajemne Wejscia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...