Tajemne Wejscia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Shade,
Jeśli chodzi o sekrety to można to tak nazwać. Jak wypełniamy zadanie u złodziei Krwawe puchary to mamy znaleźć ich 6. By mieć jeden z kompletu trzeba w górnym mieście po prawej str. w domku przekręcić tarczę by odsunęła się ściana za którą jest puchar.
ziomek,
Ukryte przejścia..hmm..aha!Dostajemy podczas próby ognia Zadanie od Pyrokara-Jego rozwiązanie leży w ukrytym przejściu
Kaliousehio,
Na lewo od drogi jak się idzie z Khorinis do najemników jest jaskinia z czarnymi goblinami. U mnie czterech z nich miało goblinie jagody! Przy ich jednym ognisku jest poukładane jedzenie/
Verthogh,
Może JA teraz Ameryki nie odkryłem i pewnie już to wiecie, ale normalnie to jest super Chodzi mi o ten cmentarzyk przy krypcie niedaleko farmy Onara Na grobach są ksywki twórców gry i ich komentarze Najlepszy jest ten "Ale gó...o" i "Jak leci ziomki?" Jest jeszcze nagrobek Wielkiego Krasnoluda z Kosmosu (czy jakoś tak), który napisał tę tabliczkę za palisadą orków A na jego nagrobku jest "To kłamstwo!" Na pewno chodziło mu o te "hordy orków"

Taki fajny Easter Egg
Archol,
"Pod" nie w znaczeniu dosłownym a w sensie "niedaleko", "obok". No i fakt, specjalnie ukryta to ona nie jest, nie sądzę żeby szanujący się eksplorator świata gothica jej nie znalazł .
Verthogh,
"Ameryki to ty chłopie nie odkryłeś" A tak poza tym, to to nie jest jaskinia POD miastem Khorinis.
Assantini,
Jesli się nie myle to znalazłem ukryta jaskinie pod miastem Korinis!!! Na jej straży stoi cieniostwór a wewnatrz jest pełno goblinów i czarnych goblinów a na samym jej końcu za drzwiami nad którymi sa czaszki znajdują sie dwa groby których pilnuje kolejny cieniostwór Aby do niej dojść trzeba zejść tą niby fosą i trzymac sie ściany wzgórza po prawei stronie Wyjs najlepiej Północna bramą. Uwaga bo jest tam pelno WARGÓW!!!
Czy ktos terz ja znalazl?
Verthogh,

Użytkownik burzol dnia Mar 30 2006, 10:17 PM napisał

to chyba nie sa do konca ukryte:PP co innego jaskinia z lupami zlodzieji-jest na malutkij wysepce(trzeba przeplynac z portu khorinis)zaslonieta jakims bluszczem-a gdy sie wejdzie to mozna sie jeszcze na pulapki natknac...-w sumie jesli masz spory lvl to nagroda niewarta zachodu....duzo wiecej w kanalach mozna znalesc.....

[post="41900"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Tam wystarczt nacisnąć pochodnię i już ci pułapka nie wyskoczy Albo - tak jak ja - przejść po pasie ziemi, który jest z boku tej pułapki BTW. jak się da Księgę Rachunkową Lehmara tej z "Sennej Sakiewki", to ona chyba daje klucz do którejś ze skrzyń na tej wysepce A posążek Innosa, który jest w jednej ze skrzyń, można dać za expa tej... no... Eddzie chyba, która w dzielnicy portowej za darmo pozwala ci się przespać w jej łóżku i gotuje ci zupę rybną.

Użytkownik DooM dnia Feb 21 2007, 06:40 PM napisał

A wie ktos moze jak mozna dostac sie do skrzyniu u xardasa ?

[post="55191"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Jeśli chodzi ci o to, co jest za kratą, to trzeba nacisnąć wystającą cegłę z prawej strony kominka
DooM,
A wie ktos moze jak mozna dostac sie do skrzyniu u xardasa ?
Jeździec Apokalipsy,
Jeśli pobijesz to używasz czaru niepamięć.
Ranger,

Użytkownik Assantini dnia Jan 19 2007, 12:10 PM napisał

Dzięki spróbuje z tymi braćmi ale jak zrobić żeby się nie pozabijali?

[post="53015"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Jeśli ktoś ich przyuważy i zacznie biec to potraktuj go mieczem:P Nie będzie zadowolony, ale przynajmniej nie zabije ci gościa.

Lub poprostu pobij obu najpierw. Tak żeby pierwszy zadajacy cios wygrał. To będzie koniec szybki
Jeździec Apokalipsy,
Jak grasz w NK to od Martina kup łuj. A jeśli chodzi żeby się nie pozabijali to jak Akil będzie biegł czy jego żona to ich pobij.
Assantini,
Dzięki spróbuje z tymi braćmi ale jak zrobić żeby się nie pozabijali?
Ranger,
Na farmie Akila jest 2 braci. Gadaj z nimi aż zaczną się tłuc. Uważaj żeby Akil ich nie zobaczył jak sie tłuką bo ich pozabija(dosłownie). Ten co wygra odda ci łuj(chyba że grasz magiem ale wtedy to okręt paladynów). Dodatkowo w NK można od piratów chyba dostać. Tak tym kołem się otwiera.
Assantini,
Chodzi mi o ta w lesie przed którą jest pełno kości i jaszczury. A do otworzenia służy dziwne koło? A gdzie zajdę łój kretoszczura?Poza okrętem paladynów.
Ranger,
A z której strony patrzysz? Bo na mapie to ta krata jest pod.
Jeśli chodzi o tąw lesie to łuj kretoszczura ci potrzebny, a jesli o taką w jaskini z pełzaczami(a jest tam krata bo niepamiętam:P) to nie da się jej podnieść
Assantini,
Czy ktoś wie jak otworzyć te kraty w jaskini za ołtarzem w którym naprawiane jest oko innosa?
Jeździec Apokalipsy,
Łowc@ naprawde jesteś znawcą ale zapomniałeś że w domu Valentina jest przełącznik,przy kamiennym smoku tajny pokój z demonem,i wieża z Joe tylko musisz mieć klucz.Zaraz pogram i poszukam więcej tajnych przejść.
Wojownik ADANOSA,
Ale moim zdaniem żeby na początku nie mieć stresu i łatwo dojść do Starego Obozu (a raczej tylko zamku) wystarczy chyba wydać ok. 50 monet na kupno przemiany w wilka i łatwiutko dojść do balisty orków i sie odmienić! Wiem ze to może nie jest skrót, ale skraca czas drogi.

P.S. Ja kupiłem wiele przemian na inne drogi
Ranger,
A jednak to ja jestem największym znawcą gothic xD. W górnym mieście w Khorinis w budynku gdzie śpią paladyni można odsunąć szafę przełącznikiem. W sklepie jakiegoś alchemika na S za ladą przełącznik odsuwa kawałek ściany a za nim skrzynia. To samo w domu sędziego po naciśnięciu na tarczę. A jeśli chodzi o przejścia dosłownie to w GD mamy na rzeczce(jeszcze przed zamkiem, o której pisał już ktoś wcześniej). Wszyscy chcę szukać tam skarbów a nikt nie zauważa że przepływając tamtędy omijamy smocze zębacze i łatwiej wbiec do zamku. A tak ps. to można sobie skrócić drogę z górnego do dolnego miasta skacząc na dach świątyni adanosa xD.
Wczytywanie...