dziki_zachód

[NWN2] [Neverwinter Nights 2] The Romance Pack dla NWN 2

Walentynki już za nami, ale komu wciąż mało miłosnych uniesień, ten powinien zainstalować nową modyfikację o nazwie The Romance Pack dla Neverwinter Nights 2 oraz dodatku Maska Zdrajcy.

Od teraz będziemy mogli flirtować z takimi postaciami jak: Bishop, Casavir, Elanee, Neeshka, Gann czy Safiya. Mod dodatkowo zawiera romantyczne epilogi w Masce Zdrajcy dla wszystkich naszych towarzyszy.

Więcej informacji pod poniższymi adresami:

• Strona projektu target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">Strona projektu
  • Forum target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">Forum
  • Readme target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">Readme
It can’t be outmatched
Odpowiedz
Elka jest w porządku, nie czepiaj się Niemniej sam czekałem na tę modyfikację - i się doczekałem, o czym poinformowałem
It can’t be outmatched
Odpowiedz
Świetne wreszcie się pojawiło ciekawe czy kiedyś pojawi się ktoś kot ot spolszczy
Odpowiedz
Jestem ciekawa czy ktoś kiedykolwiek to spolszczy
Odpowiedz
Może ktoś mi powie o co chodzi? Mój angielski jest dosyć słaby, ale wywnioskowałem że potrzebuję fp_v1 i fp_v2. Zassało mi tylko v2, a przy wypakowywaniu do "Music" w pliku gry WinRar podaje mi dosłownie 1200 błędów.
Pomoocy.

P.S. Sry za odświeżanie starych wątków.
Odpowiedz
Ja mam taki problem. Zainstalowałam owy dodatek i rozmieściłam go tak jak jest w instrukcji i powtórzyłam tą czynność ze 4 razy, ale gdy pojawia się dodatkowy dialog, głos jest zniekształcony i słychać jakby ktoś mówił przez mikrofon. Ktoś wie jak to naprawić?
Proszę o pilną pomoc!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Pooja dnia sobota, 14 stycznia 2012, 16:45 napisał

Ja mam taki problem. Zainstalowałam owy dodatek i rozmieściłam go tak jak jest w instrukcji i powtórzyłam tą czynność ze 4 razy, ale gdy pojawia się dodatkowy dialog, głos jest zniekształcony i słychać jakby ktoś mówił przez mikrofon. Ktoś wie jak to naprawić?
Proszę o pilną pomoc!

Głos był, jest i będzie zniekształcony. Przyczyną jest brak odpowiedniego sprzętu nagrywającego. Twórcy nie potrafili dobrze odtworzyć głosu postaci.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

[Neverwinter Nights 2] The Romance Pack dla NWN 2 - Odpowiedź

Wczytywanie...