[NWN2] [Neverwinter Nights 2] The Romance Pack dla NWN 2


Walentynki już za nami, ale komu wciąż mało miłosnych uniesień, ten powinien zainstalować nową modyfikację o nazwie The Romance Pack dla Neverwinter Nights 2 oraz dodatku Maska Zdrajcy.

Od teraz będziemy mogli flirtować z takimi postaciami jak: Bishop, Casavir, Elanee, Neeshka, Gann czy Safiya. Mod dodatkowo zawiera romantyczne epilogi w Masce Zdrajcy dla wszystkich naszych towarzyszy.

Więcej informacji pod poniższymi adresami:

  • Strona projektu target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">Strona projektu
  • Forum target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">Forum
  • Readme target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">Readme
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Elka jest w porządku, nie czepiaj się Niemniej sam czekałem na tę modyfikację - i się doczekałem, o czym poinformowałem
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Świetne wreszcie się pojawiło ciekawe czy kiedyś pojawi się ktoś kot ot spolszczy
Odpowiedz
Jestem ciekawa czy ktoś kiedykolwiek to spolszczy
Odpowiedz
Może ktoś mi powie o co chodzi? Mój angielski jest dosyć słaby, ale wywnioskowałem że potrzebuję fp_v1 i fp_v2. Zassało mi tylko v2, a przy wypakowywaniu do "Music" w pliku gry WinRar podaje mi dosłownie 1200 błędów.
Pomoocy.

P.S. Sry za odświeżanie starych wątków.
Odpowiedz
Ja mam taki problem. Zainstalowałam owy dodatek i rozmieściłam go tak jak jest w instrukcji i powtórzyłam tą czynność ze 4 razy, ale gdy pojawia się dodatkowy dialog, głos jest zniekształcony i słychać jakby ktoś mówił przez mikrofon. Ktoś wie jak to naprawić?
Proszę o pilną pomoc!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Pooja dnia sobota, 14 stycznia 2012, 16:45 napisał

Ja mam taki problem. Zainstalowałam owy dodatek i rozmieściłam go tak jak jest w instrukcji i powtórzyłam tą czynność ze 4 razy, ale gdy pojawia się dodatkowy dialog, głos jest zniekształcony i słychać jakby ktoś mówił przez mikrofon. Ktoś wie jak to naprawić?
Proszę o pilną pomoc!


Głos był, jest i będzie zniekształcony. Przyczyną jest brak odpowiedniego sprzętu nagrywającego. Twórcy nie potrafili dobrze odtworzyć głosu postaci.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

[Neverwinter Nights 2] The Romance Pack dla NWN 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...