[NWN2] Wódz jaszczuroludzi problem

Mam problem, gdy uwolniłem Jaszczuroludzi w zamku Highcliff, chciałem się jeszcze rozejrzeć po ruinach. No i właśnie, co teraz? Nie mogę porozmawiać z Salaanem by zaprowadził mnie do swojego wodza. Co mam robić?
Odpowiedz
Jaką masz wersję gry? Może brak ci patcha?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Najnowszą
Odpowiedz
Na ikonce Saalana (tej pod ikonami naszych bohaterów) przytrzymaj ppm, pojawi się porozmawiaj i jeszcze kilka innych opcji Po kliknięciu porozmawiaj będziesz mógł wkońcu pójść do tego ich wodza

Może grubo po czasie ale zawsze może się przydać
Odpowiedz
Mam problem po pogadaniu z z wodzem jaszczuroludzi ten slam dołączył do mojej drużyny i nie mogę go usunąć
Odpowiedz
Z tego co grałem tylko jeden jaszczur do nas na chwilę do spotkania właśnie z wodzem dołącza.
Odpowiedz
A u mnie został i cały czas za mną łazi
Odpowiedz
Jesteś już w Neverwinter? Dasz radę z nim pogadać czy coś? Jak nie to tylko load.
Odpowiedz
no właśnie za daleko jestem żeby od nowa zaczynać ;/ nie da się z nim pogadać . przeszkadza może nie ale irytuje bo ani poziomów nie zdobywa ani nic mu kupić nie mogę a w walce i tak jest słaby
Odpowiedz
No mam nadzieje że zniknie tylko jest jeszcze jeden problem . Nie mogę przejśc do II aktu ponieważ nigdzie nie mogę znaleść żywego srebra żeby dostać się do domu Aldanona . patrzyłem już u wszystkich sklepikarzy i nie wiem co mam zrobić . Co to w ogóle jest to żywe srebro ?
Odpowiedz
O super dzięki serdeczne
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Wódz jaszczuroludzi problem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...