Icewind Dale oraz Baldur’s Gate i w eXtra Klasyce!


Firma CD Projekt znowu uderzyła w potrzeby fanów gier rpg. Chodzi tym razem o wspaniałe Sagi Baldur’s Gate oraz Icewind Dale! Obie sagi ukażą się w serii eXtra Klasyka i będą w polskiej wersji językowej. Przewidywana cena to 26,99 zł.

baldursgate2
Saga Baldur's Gate to:
- gra Baldur's Gate,
- dodatek Opowieści z Wybrzeża Mieczy,
- Baldur's Gate II: Cienie Amn,
- dodatek Tron Bhaala.


id2
Saga Icewind Dale to:
- gra Icewind Dale,
- dodatek Heart of Winter,
- dodatek Trials of the Luremaster,
- gra Icewind Dale II.
Odpowiedz
Z tego co pamiętam one już od dawna w takiej cenie i w takim składzie są dostępne w sprzedaży, wiem bo saga IWD leży u mnie na półce od kilku miesięcy (ekstra klasyka i całą saga).

Po przyglądnięciu się bliższym moja była o dwa zł taniej, fajna nowość.
Odpowiedz
Nowość Diego bo jakbyś się rozejrzał trochę i poprzeglądał niektóre tematy na forum to byś zobaczył, że nigdzie jej już nie można było dostać.
Odpowiedz
Nie zauważyłem tych tematów, ale u mnie w empiku były owe gry przez długi czas (leżały tam i kusiły , ostatnio nie sprawdzałem, ale pewnie nadal są).
Odpowiedz
Nie można było dostać? Że co? Mam 3 sklepy w mieście gdzie zaległo to na półkach. Wiem bo przewijam się przez te sklepy po 2 razy na tydz. I często zahaczam o półki z grami.

[size=16]
Gdy Dorośniesz Synu Mój,
Całą Wisłę Weź Na Chu*,
Skurw**** Stadion Spal,
Niech Te Kur** Mają Bal...
[/size]
Odpowiedz
Ja także jestem w empiku przy najmniej kilka razy w tygodniu i od dawna dawna nie mamy dostępnych tych gier. Pewnie w waszych miastach graja w fife a nie w rpgi
Odpowiedz
Boje się że częściowo masz racje, ale znam wielu ludzi (w moim mieście) którzy grają w rpg (chociaż jeszcze więcej którzy nie grają w rpg), ja bym raczej powiedział że nie mamy kłopotów z zaopatrzeniem .
Odpowiedz
U mnie są 2 empiki - w obu kiedyś były i IWD I i II, BG również, ale teraz już nie.
Półki zajmują fify09, wiedźminy, stalkery, SPORE`y itp. itd. A szkoda, bo to znikneło akurat wtedy, kiedy chciałem se kupić, a zamawiać mi się już odechciało
Może niedługo się pojawi, byłem i dziś w empiku, i wcześniej i na razie cisza na ten temat
Od miłości niedaleko do nienawiści"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
To po prostu zależało od farta, czy ta grach była już wykupiona, czy od miesięcy (lub lat) zalegała na półce w tym sklepie, u mnie ich nie było, jak się o BG pytałem to facet był skłonny powiedzieć, że już zaprzestano zupełnie produkcji tych gier (w tej serii jest też chyba Fallout)

Odpowiedz
← Gry ogólnie

Icewind Dale oraz Baldur’s Gate i w eXtra Klasyce! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...