Icewind Dale oraz Baldur’s Gate i w eXtra Klasyce! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Sosna,
To po prostu zależało od farta, czy ta grach była już wykupiona, czy od miesięcy (lub lat) zalegała na półce w tym sklepie, u mnie ich nie było, jak się o BG pytałem to facet był skłonny powiedzieć, że już zaprzestano zupełnie produkcji tych gier (w tej serii jest też chyba Fallout)
Taramelion,
Działeś Diego? Działeś? A nie wierzyłeś...
Almonaster,
U mnie są 2 empiki - w obu kiedyś były i IWD I i II, BG również, ale teraz już nie.
Półki zajmują fify09, wiedźminy, stalkery, SPORE`y itp. itd. A szkoda, bo to znikneło akurat wtedy, kiedy chciałem se kupić, a zamawiać mi się już odechciało
Może niedługo się pojawi, byłem i dziś w empiku, i wcześniej i na razie cisza na ten temat
Diego de Gallin,
Boje się że częściowo masz racje, ale znam wielu ludzi (w moim mieście) którzy grają w rpg (chociaż jeszcze więcej którzy nie grają w rpg), ja bym raczej powiedział że nie mamy kłopotów z zaopatrzeniem .
Taramelion,
Ja także jestem w empiku przy najmniej kilka razy w tygodniu i od dawna dawna nie mamy dostępnych tych gier. Pewnie w waszych miastach graja w fife a nie w rpgi
Nirbah,
Nie można było dostać? Że co? Mam 3 sklepy w mieście gdzie zaległo to na półkach. Wiem bo przewijam się przez te sklepy po 2 razy na tydz. I często zahaczam o półki z grami.
Diego de Gallin,
Nie zauważyłem tych tematów, ale u mnie w empiku były owe gry przez długi czas (leżały tam i kusiły , ostatnio nie sprawdzałem, ale pewnie nadal są).
Ekhtelion,
Nowość Diego bo jakbyś się rozejrzał trochę i poprzeglądał niektóre tematy na forum to byś zobaczył, że nigdzie jej już nie można było dostać.
Diego de Gallin,
Z tego co pamiętam one już od dawna w takiej cenie i w takim składzie są dostępne w sprzedaży, wiem bo saga IWD leży u mnie na półce od kilku miesięcy (ekstra klasyka i całą saga).

Po przyglądnięciu się bliższym moja była o dwa zł taniej, fajna nowość.
Taramelion,

Firma CD Projekt znowu uderzyła w potrzeby fanów gier rpg. Chodzi tym razem o wspaniałe Sagi Baldur’s Gate oraz Icewind Dale! Obie sagi ukażą się w serii eXtra Klasyka i będą w polskiej wersji językowej. Przewidywana cena to 26,99 zł.

baldursgate2
Saga Baldur's Gate to:
- gra Baldur's Gate,
- dodatek Opowieści z Wybrzeża Mieczy,
- Baldur's Gate II: Cienie Amn,
- dodatek Tron Bhaala.


id2
Saga Icewind Dale to:
- gra Icewind Dale,
- dodatek Heart of Winter,
- dodatek Trials of the Luremaster,
- gra Icewind Dale II.
Wczytywanie...