walizka

Nasze zdjątka

heh straznik mogłes sobie czerwone oczy zlikwidowac
Odpowiedz
zapuscil bym swoje zdjatko ale bysciresie przestraszyli wiec wole nie
Odpowiedz
pewnie czarny łeb pod czarnym kapturem
bez obrazy
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz
Strażnik, czy Ty nie masz przypadkiem na innym forum nicku/a: Nevethir ?
Odpowiedz
Ja tez chce miec wybielona skore B) Mroczny powiedz kto ci kurde zrobil makijaz
Odpowiedz
pewnie Mroczny malował mieszkanie i spadł na Niego kubeł zbiałą farbą ;p
Odpowiedz
balck po pierwsze jestem bailym czlowiekiem jak kazdy po drugie nie nosze kaptorów jak skate bo nie nawidze ich!!! a pozatym bym dal fote ale ze względy na wiek!! nie dam!! bo bym bylo pośmiewisko bo mam tylko 12 lat. a tak sowja droga to gaec wyszles jak poszukiwany
Odpowiedz
ja powiem , że to rzeczywiscie było obraźliwe , wybacz Czarny , przepraszam w imieniu Balcka bo to jednak Gwardzista i jestem zań odpowiedzialny
Odpowiedz

balck po pierwsze jestem bailym czlowiekiem jak kazdy po drugie nie nosze kaptorów jak skate bo nie nawidze ich!!! a pozatym bym dal fote ale ze względy na wiek!! nie dam!! bo bym bylo pośmiewisko bo mam tylko 12 lat. a tak sowja droga to gaec wyszles jak poszukiwany

może że nie nawidzisz skateów ale nie lubisz ich stylu życia może tak by to lepiej brzmiało, ale dobra teraz gadamy o naszych buźkach
Odpowiedz
a dobra co mi szkodzi!! oto moje zdjątka przypomina mam 12 i wiec jestem maly

Odpowiedz
nom troche nisko odrastasz od ziemi i piwa nie dostaniesz!!!
He He
a i sora za wczesniejsze nie chcialem cie urazic
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz
hee bardzo smiese i móilem ze jestem maly mam tylko 150 cm!! na spox a ty daj swoją zobaczymy i ok nic sie nie stalo!!
Odpowiedz
ja Cie chyba Czarny znam - chodzisz na tenis ? z jakiego jestes miasta ? a poza tym nie jest źle - ja mam 13 lat , 170cm i nie narzekam mam kumpli 13 lat 180 wiec kapujesz Czarny moj kumpel niewiem ( bo na tenisie nigdy nic nie wie - NIGDY , nie chodzi o zasady ale np. o to czy bedzie za tydzien na zajeciach czy nie ) mowi ze u niego w 3gimnazjum jest koles 2 metry i ze sie znęca . nie wiem cze mu - moze rasista ? bo w ogóle ten kolo 2 metry jest jako jedyny w szkole czarny wiec moze nie lubi reszty ? ja lubie wszystkich ludzi , brzydkich i ładnych , dyzch malych , starych mlodych , kolor skory - niewazny
Odpowiedz
ja mam 170 cm wzrostu, 15 lat, ważę 60 kg ale nie jestem gruby... wszystko idzie w kośći i mięśnie
Odpowiedz
Spox moje mistoecxzko to lask i nuie hxcodze na tenis chodzilem na gale a puźniej na sietke a straznik co mam wywnioskowac z twojej wypowiedzi??
Odpowiedz
← Karczma

Nasze zdjątka - Odpowiedź

Wczytywanie...