Nasze zdjątka

heh straznik mogłes sobie czerwone oczy zlikwidowac
Odpowiedz
zapuscil bym swoje zdjatko ale bysciresie przestraszyli wiec wole nie
Odpowiedz
pewnie czarny łeb pod czarnym kapturem
bez obrazy
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz
Strażnik, czy Ty nie masz przypadkiem na innym forum nicku/a: Nevethir ?
Odpowiedz
Ja tez chce miec wybielona skore B) Mroczny powiedz kto ci kurde zrobil makijaz
Odpowiedz
pewnie Mroczny malował mieszkanie i spadł na Niego kubeł zbiałą farbą ;p
Odpowiedz
balck po pierwsze jestem bailym czlowiekiem jak kazdy po drugie nie nosze kaptorów jak skate bo nie nawidze ich!!! a pozatym bym dal fote ale ze względy na wiek!! nie dam!! bo bym bylo pośmiewisko bo mam tylko 12 lat. a tak sowja droga to gaec wyszles jak poszukiwany
Odpowiedz
ja powiem , że to rzeczywiscie było obraźliwe , wybacz Czarny , przepraszam w imieniu Balcka bo to jednak Gwardzista i jestem zań odpowiedzialny
Odpowiedz

balck po pierwsze jestem bailym czlowiekiem jak kazdy po drugie nie nosze kaptorów jak skate bo nie nawidze ich!!! a pozatym bym dal fote ale ze względy na wiek!! nie dam!! bo bym bylo pośmiewisko bo mam tylko 12 lat. a tak sowja droga to gaec wyszles jak poszukiwany

może że nie nawidzisz skateów ale nie lubisz ich stylu życia może tak by to lepiej brzmiało, ale dobra teraz gadamy o naszych buźkach
Odpowiedz
a dobra co mi szkodzi!! oto moje zdjątka przypomina mam 12 i wiec jestem maly



Odpowiedz
nom troche nisko odrastasz od ziemi i piwa nie dostaniesz!!!
He He
a i sora za wczesniejsze nie chcialem cie urazic
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz
hee bardzo smiese i móilem ze jestem maly mam tylko 150 cm!! na spox a ty daj swoją zobaczymy i ok nic sie nie stalo!!
Odpowiedz
ja Cie chyba Czarny znam - chodzisz na tenis ? z jakiego jestes miasta ? a poza tym nie jest źle - ja mam 13 lat , 170cm i nie narzekam mam kumpli 13 lat 180 wiec kapujesz Czarny moj kumpel niewiem ( bo na tenisie nigdy nic nie wie - NIGDY , nie chodzi o zasady ale np. o to czy bedzie za tydzien na zajeciach czy nie ) mowi ze u niego w 3gimnazjum jest koles 2 metry i ze sie znęca . nie wiem cze mu - moze rasista ? bo w ogóle ten kolo 2 metry jest jako jedyny w szkole czarny wiec moze nie lubi reszty ? ja lubie wszystkich ludzi , brzydkich i ładnych , dyzch malych , starych mlodych , kolor skory - niewazny
Odpowiedz
ja mam 170 cm wzrostu, 15 lat, ważę 60 kg ale nie jestem gruby... wszystko idzie w kośći i mięśnie
Odpowiedz
Spox moje mistoecxzko to lask i nuie hxcodze na tenis chodzilem na gale a puźniej na sietke a straznik co mam wywnioskowac z twojej wypowiedzi??
Odpowiedz
← Karczma

Nasze zdjątka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...